Какви матраци са подходящи за децата

  • 3 658
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,
реших най-накрая да направя хубава детска стая за двете ми деца. След избор на леглото стигнах до матраците. Може ли да споделите опит (мнения) за това какви матраци са подходящи за деца 1-2г., и подрастващи 6-10г. Имам предвид че уж латексовите причинявали алергии (така поне чух), тези с пружините не били добри и т.н. Каква дебелина и твърдост са най-подходящи?
Ето леглото което избрах:
http://www.kembg.com/new/mebeli/detsko/Tom&Djeri.html?Submit … 8+%C4%E6%E5%F0%E8+
Ако матрака е латексов, няма ли да пречи това че леглата са затворени отдолу (и матрака няма да може да диша).

Предварително благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 178
Бих препоръчала кокосов матрак, това е абсолютно екологиен материал. Обикновено се правят кокос - дунапрен - въздушен слой. Така могат да се използуват и двете страни на матрака, които са с различна твърдост.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 715
Темата ми идва съвсем навреме  bouquet. На бебешкото легло е кокосов и снощи установих, че долната страна е по-твърда. И се зачудих дали е сложен правилно Embarassed Мъжът ми е оправял леглото, докато бях в родилното и след това не съм обърнала внимание изобщо Rolling Eyes
Дъщеря ми спи добре на по-меката страна, макар че предпочита нашето легло. Сега събирам информация за по-голямо такова Simple Smile

# 3
Аз съм взела за децата си матраци Happy Dreams - кокос; моите момиченца спинкат супер на тях, така че ги препоръчвам. Имат всякакви модели, детски , кокос., латекс..... и други.

Общи условия

Активация на акаунт