v irus

  • 3 659
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Моми4ета ,ве4е втори ден вси4ки в ка6ти сме с растроиство и повра6тане.има ли някои от вас с такива проблеми.ние пием имодиум и деган . ло6ото е ,4е аз сам наи зле и домакинството хи4 неварви.казваите какво да пия,и вярно ли е ,4е има такав вирус

# 1
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че има такъв вирус ... Rolling Eyes малкият го изкара предната седмица  #Crazy #Crazy #Crazy Много е коварен ... #Cussing out Давах му Ентерол прахчета и Натриев цитрат против повръщането , но го стопи горкото  Tired Ние все още сме добре  с тати , но ... newsm78

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Да има такъв вирус, и е ужасен.Първо малката го изкара преди седмица много тежко, чак до болница стигнахме.След това аз се подрисках, свекървами и свекъра.Но при нас мина за два дена.

# 3
  • Мнения: 4 784
Нилидикс е лекарството, което оправи положението вкъщи. И много строга диета.

# 4
  • Мнения: 37
Аз съм така от 10 дена.Първо бях само на деган и натриев цитрат,обаче ми се надуха и лимфни възелчета зад ухото и ми предписаха антибиотик.Е още не съм се оправила,но има малко подобрение.Незнам какво да те посъветвам.М/у другото имате ли температура?Моята е до 37.4.Всичките ми изследвания са нормални,а аз не се чувствам добре Sad

# 5
  • Мнения: 18
[/имахме и температура и повра6тане,даже аз преди седмица забелязах ,4е имам доста слуз ж изпражненията попитах аптекарката и тя каза ,4е слуста е предвестник на диария и ето я на лице.дано мине за6тото по4ва да ме хва6та страх от тия болести,4етох и за салмонелата.

# 6
  • Мнения: 4 335
Аз бях така зле 4 дена,с температура 38-39 и след това още три дена с разстройство.Гадеше ми се,но поврьщах само ведньж.Изкарах го кошмарно,двата дена изобщо не ставах,а камо ли да мисля за домакинство Rolling Eyesрадвам се,4е само аз го изкарах и се моля малкия да не лепне нещо такова Praynig

# 7
  • Мнения: 3 146
Е, и ние май сме в групата. малкият повърна, някакво дете повърнало в градината. Сега е с температура 37.6, но е много отпанал.

За колко дни минава, казвате?

# 8
  • Мнения: 4 784
6 дни му трябваха на малкия да се оправи.

# 9
  • Мнения: 4 335
На мен ми трябваха 7-8 дена да се оправя TiredУжасна е тази епидемия Sad

# 10
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
На моето момиченце и трябваха 7дни да се възтанови.После още толкова пазихме стриктна диета.

# 11
  • Мнения: 530
Отвратителен вирус. Малката (1.7г.) я държа 7 дена. Един ден повърне, на следващия разстройство, на другия пак повърне, на подругия пак разстройство и т.н. Стопи се, къде си е кожа и кости, сега хептен отъня горката. За 1 седмица да е хапнала има няма 3- 4 бисквитки, 3- 4 солетки и 2- 3 залчета хляб. Поне вода пиеша доста. Ние с татито го изкарахме за по 2 дена само с адско разстройство. Пихме смекта и ентерол сутрин и вечер и компот от дренки. И мнооого строга диета поне 4 дена.

# 12
  • Мнения: 3 146
Оф, ей сега се върнахме от лекаря - освен гастро-ентеритна инфекция, вирусът е причинил при моя и ангина. Трябвало да се дехидратира и да възстанови електролитния баланс. Иначе, нон-стоп е като парцал, което никога не е при него, дари като е с по-висока температура. Сега е все с 38.2, въпреки Панадола.

Само до края на седмицата ни дадоха бележка за градина, пък не зная колко време ще продължи... Cry

# 13
  • Мнения: 941
Оф, ей сега се върнахме от лекаря - освен гастро-ентеритна инфекция, вирусът е причинил при моя и ангина. Трябвало да се дехидратира и да възстанови електролитния баланс. Иначе, нон-стоп е като парцал, което никога не е при него, дари като е с по-висока температура. Сега е все с 38.2, въпреки Панадола.

Само до края на седмицата ни дадоха бележка за градина, пък не зная колко време ще продължи... Cry

gergandi,детето трябва да се Рехидратира,не Дехидратира.А по темата,няма какво да се чудим,един такъв вирус нас ни прави на парцали,а представете си какво им е на малките душички.При Алекс трая 1 седмица,хубавото беше,че дори и малко,но хапваше и пиеше вода нон-стоп.Повръщането го спрях с Деган през устата,а акането с Нелидикс.Хомеопатичните свещички Вомитусхил също имат чудесен ефект при повръщане Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
И ние всички бяхме с такива симптоми миналата седмица: щерката го изкара за два дни - повръщане и разтройство, лека темп. /37,4/, отпадналост...Пи хомеопатични, чай от шипки и дренки, чай от джоджен и диета -препечен хляб и сирене. Други лекарства не е пила. Peace
Ние с мъжо го изкарахме само за ден, но свекър ми - много тежко - висока темп. /39,9/, повръщане, разтройство ...Една седмица го държи вече и още не се е оправил...

Общи условия

Активация на акаунт