Благодаря ви,момичета!

  • 905
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 438
В къщи вече нямаме кърмаче...Малко,дори много ми е мъчно,но Алекс реши,че не иска да суче.Самото отбиване,усетих че започва преди около месец и половина.Започна да суче по-рядко и не така лакомо,както преди.Отби се постепенно и почти безболезнено за него.
Искам да благодаря на всички момичета,които са ми подавали ръка в трудните моменти на нашия кърмачески стаж.Без тях едва ли бих кърмила толкова.Огромно уважение и признателност,момичета!Благодаря ви! Hug

# 1
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ееех Пате, дойде ли вече този момент. Хем е малко тъжничко, хем и си е за гордост. Поздравявам те за дългия кърмачески стаж!  Hug Вече си имаш пораснало детенце.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 718
Ха сега наздраве и целувки на адаша  Hug

# 3
  • Мнения: 5 401
Честито, Пате и браво!  Hug

# 4
  • Varna
  • Мнения: 603
Честито пораснало детенце и много Hug
  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честито! Пий една ракийка да го отбележите  Wink
Супер е, когато децата определят правилата  Peace

# 6
  • Мнения: 349
Мило Патенце, първо искам да те поздравя за дългото и успешно кърмене на твоя сладък бебешок! Възхищавам се на такова младо и  интелигентно момиче като теб, как успя да даде най-доброто от себе си за своето дете!

Радвам се ,че Алекс сам е решил да се отбие. За мен това е най- перфектния възможен начин. Надявам се и нас да ни споходи такова отбиване.

Целувки и ти пожелавам след време още едно кърмаче, а защо не и няколко!

# 7
  • Мнения: 2 614
Ами, Честито, ако го чустваш като празник! Пий едно за успокоение, когато ти е криво! Просто порастват мъниците (май всички порастват без моята девойка  Mr. Green)

# 8
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Поздравления за дългия стаж, Пате!

# 9
  • София
  • Мнения: 418
Браво!Честито и всичко най най за малкия сладур и за мама  Wink

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Поздравления за дългото кърмене Hug

# 11
  • Мнения: 2 231
Поздравления за дългото кърмене  bouquet Наистина пий една ракия. Аз направих така и ми беше много гот, а пък и действа успокоително. Laughing

# 12
  • Мнения: 6 438
Благодаря ви за милите думи,момичета  Hug

Здравче,като прочето как вие сте се отбили силно се надявах и при нас да се получи така.И наистина стана.

smooth,просълзи ме!...И на теб пожелавам още много кърмачески стаж,и то не само с Томи!

Правде,така като гледам твоята девойка до към университетските години ще го израсте  Mr. Green Hug

# 13
  • Мнения: 502
   Пате,и ти напускаш редиците ни!  Hug Честито и на добър час! Hug

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Радвам се за вас, за смелостта на малкия човек да бъде вече голям. Гушкайте се много!

Общи условия

Активация на акаунт