Аромата в салоните за красота!

  • 782
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета.
  Как бихте реагирали,ако персонала на салона е в доста критичен и неугледен вид.Скоро имах подобна среща и съм раздвоена.Много съм доволна от работата на едното момиче ,но аромата беше непосилен.

# 1
  • Мнения: 2 111
Аз съм много гнуслива и не бих се върнала повече в този салон. Ако правилно разбирам персоналът като цяло не е бил много угледен, не само конкретното момиче. Ако така се отнасят към себе си, каква ли хигиена подържат на пособията си - четки, гребени, инструменти за маникюр...Не мога да си представя някой да ми прави почистване на лице или маска с мръсни ръце примерно. Брр. Sick

# 2
  • Мнения: X
gabii , може ли по-подробно описание на критичния и неугледен вид ?

# 3
  • Мнения: 2 099
Аз не ходя по тази причина на козметици,маникюристи,коли маски и сие.Не съм сигурна в хигиената.Нито на инструменти,нито на нищо!Просто си представям да ми нарани нещо кожата при един маникюр примерно и да се заразя с нещо...не мерси съм.
Правя всичко вкъщи с личните си инструменти.Качествен набор за маникюр е около 70 лв.За какво говорим тогава?Професионални пили,керпенде,нокторезачки,пили за пети.Не е непосилна сума и малко време и готово!

За почистване на лице пак толкова ще дойде.Маска,пилинг и хубави измиващи продукти.Космите-има 100 вида епилатори вече.

Пък и честно казано мразя да кибича в салоните и да слушам кудкудякането на 4,5 празноглави лейки. Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
Аз пък в един от салоните ходех, именно защото лейките не бяха хич кухи и ми беше приятно да съм в компанията им.

# 5
  • Мнения: 7 186
Салони за красота колкото искаш. За неугледен външен вид- може да се преживее, всеки има кофти дни, но лошата хигиена е нещо, което няма да ме върне втори път там.
За мен има значение външния вид, защото това донякъде говори и за професионализма на човека. Ако е мърляв на вид, то и в работата си ще е същия. Ако е спретнат и ведйър, плота му е чист и подреден, то се предполага, че и в работата си ще е изряден.

# 6
  • Мнения: X
Ако салонът е мръсен и вонящ не знам какво би ме накарало изобщо да влезна. Обикновено още отвън си личи, когато един салон е чист и подреден. Слава богу , за сега не съм попадала в такива дупки.

# 7
Не ми се изпада в подробности ,но  е нормално  да поддържаш лична хигиена щом работиш на такова място.Любопитно ми е  Вие попадали ли сте в такава ситуация.Много ми беше интересно ,че имаше  клиенти,като цяло.Карат ли ви да си миете ръцете сле като са ви обработили ноктите .

# 8
  • Мнения: X
Мен не са ме карали да си мия ръцете, но пък те през цялото време киснат в едни разтвори, като изключим един случая, в който мацката ми обработи ноктаците на сухо- доста болезнено и неприятно беше, но и нея вече я няма в салона  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 641
Колкото и добре да работят, личната хигиена за мен на първо место. Не бих се подложила на процедури при неприятно "миришещ" човек Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: X
А,подобни миризлунди има не само в  цитирания случай,има ги навсякъде-в таксито,в магазина,в офиса ти и т.н.Много е неприятно както да те обслужва такъв човек/защото може и да е мъж,не само жените намирисват/,така и да работиш с такъв,тогава е още по-зле даже,защото единственият ти избор е да го отбягваш/или да се пресрамиш и да му намекнеш да вземе мерки/. Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Въпросът е малко реторичен...съмнява ме на някой да му е приятно да го обслужва човек с лоша хигиена... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт