Скри ми се скайпа!

  • 2 614
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 374
Мразя да пускам теми особено пък за такива неща,но нямам друг избор,а тук могат да ми помогнат много хора.
Значи.Отварям си аз скайпа,смалих го и тръгнах да го влача с мишката,че ми пречеше нещо,докато си разглеждах един сайт и така го провлачих,че се скри някъде и сега не мога да го отворя,в смисъл отварям го но когато цъкна долу на иконката не ми излиза.
Обясних го........ ooooh! думи нямам.Ако някой може нека да помогне.

# 1
  • Мнения: 3 459
Някъде под лентата на контролния ред ли е?  Rolling Eyes
И моя веднъж беше станал така, ама като го дръпнах се оправи  Wink

# 2
  • Мнения: 2 374
Някъде под лентата на контролния ред ли е?  Rolling Eyes
И моя веднъж беше станал така, ама като го дръпнах се оправи  Wink

Не отстрани е в дясно,ама немога да си го издърпам. Confused

# 3
  • Мнения: 3 459
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 374
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes

Рестартирах го да и после пак е там,баси вече не знам какво да направя.

# 5
  • Мнения: 3 459
Хммм ... Rolling Eyes
Рестартира ли си компа?
После пак там ли ти се появява?  Rolling Eyes

Рестартирах го да и после пак е там,баси вече не знам какво да направя.
Сори, ама наистина не знам как да ти помогна.
При мен обикновено нещата с рестарт се оправят  Mr. Green
Успех  Wink

# 6
  • Мнения: 2 388
Ако имаш иконка на десктопа или на лентата. Натисни с десен бутон на мишката и после - Open.
Може да се получи. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 78
Биа, опитай следното нещо:

с десен бутон на десктопа, на празно място, избери Properties или там каквото имаш и опитай да смениш резолюцията на монитора си на възможно най-голямата, която е дадена. Не се притеснявай, че ще е гадно, може пък скайпа да се появи от десния ръб. Сложи си го в средата на екрана и върни резолюцията както си беше.

# 8
  • Мнения: X
Минимайзни всички отворени прозорци, докато стигнеш  десктопа. С десен бутон избери "Properties" и отвори последния таб "Settings". После намали "Screen resolution" към "Less" и натисни бутона "Apply". Прозореца на Skype вече трябва да се вижда, премести го наляво и си върни старите настройки на дисплея.

# 9
  • Мнения: 2 374
dollface,Фил пробвах го,но не стана! Confused

# 10
  • Мнения: 154
Мразя да пускам теми особено пък за такива неща,но нямам друг избор,а тук могат да ми помогнат много хора.
Значи.Отварям си аз скайпа,смалих го и тръгнах да го влача с мишката,че ми пречеше нещо,докато си разглеждах един сайт и така го провлачих,че се скри някъде и сега не мога да го отворя,в смисъл отварям го но когато цъкна долу на иконката не ми излиза.
Обясних го........ ooooh! думи нямам.Ако някой може нека да помогне.


Щом той се крие, скрий се и ти от него па да видим тогаз!  Naughty

А опита ли от старт бутона в програми да го потърсиш?

# 11
  • Мнения: 1 352
Ако всичко това, което са те посъветвали по-нагоре не помогне, влез в програмните файлове да го деинсталираш и го изтрий. След това си го свали наново и си го инсталирай.

# 12
  • Мнения: 1 224
Ако всичко това, което са те посъветвали по-нагоре не помогне, влез в програмните файлове да го деинсталираш и го изтрий. След това си го свали наново и си го инсталирай.
И моя съвет е такъв  Peace

# 13
  • Мнения: 109
И на мен ми се случи нещо подобно,само че телевизора/монитора на телевизора/ ни е вързан също към компютъра и скайпа беше "избягал" на него.Хванах го с мишката и си го дръпнах обратно на монитора на компютъра.Незнам дали го обясних добре,дано си ме разбрала,макар , че незнам дали твоя случай е такъв.

 

# 14
  • Мнения: 2 374
Пробвах всичко!Изтрих го,инсталирах го наново и пак по същия начин ми го отваря!Не си го обяснявам защо.

Общи условия

Активация на акаунт