Български пощи

  • 809
  • 7
  •   1
Отговори
  • DE
  • Мнения: 967
Здравейте. Мога ли според вас да осъдя Български пощи затова, че са дали мой колет на друг човек.
Въпросният е взел известието ми, отишъл е в пощата, казал имената ми и те му дали колета! Получих си пратката по един или друг начин, разкъсана и проверена. Човекът не ми е роднина, нито близък, нито има пълномощно.
Дайте съвет какво да направя. Много ме е яд на тях!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 919
Хм, за съжаление съвет не мога да ти дам, но преди няколко дни имаше подобна тема, само че наобратно - мисля, че Рибозом искала да получи нещо от пощата, и отказали да и́ го дадат без документ за самоличност. То е логично, как така са дали твоя колет на друг? Да не те лъжат нещо и някой "свой" човек да го е проверил?  newsm78
П.П. Ето я темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330196.0

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Въпросният човек, който ми е взел пратката е меко казано мой неприятел и го е направил нарочно.
Аз си го взех от него, но ме е яд, че в пощата си вършат работата през пръсти.
Нито документ са поискали, нищо!

# 3
  • Мнения: 2 099
Моля моля.Не се оплаквам ,че не са ми дали колета без документ.Оплаках се,че ме обиждаха и ми се присмиваха,че не нося документ.Ама то май нормално в БП да си наричан малоумен Confused

# 4
  • Мнения: X
Моля моля.Не се оплаквам ,че не са ми дали колета без документ.Оплаках се,че ме обиждаха и ми се присмиваха,че не нося документ.Ама то май нормално в БП да си наричан малоумен Confused
А те щото пък са толкова многоумни, че за да наберат собственото си име на клавиатурата им трябват поне 10 мин.

# 5
  • Мнения: 3 621
Личната кореспонденция е неприкосновена, посъветвай се с адвокат , би трябвало да можеш
П.П. Виждам че си от Бургас, в Старата поща ли ти спретнаха този номер, писнало ми е от тях

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Nefertity, не в Бургас. Получавам си пратките в Димитровград.
Ама и аз знам за тия от Старата поща.

# 7
  • Мнения: 5 582
ПОдай жалба с входящ номер.Някой ден това няма да е само глас в пустиня  Peace

Общи условия

Активация на акаунт