Какво за хрема и кашлица?

  • 2 488
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Иван е със сополи,които вечер му влизат в гърлото и кашля. Педито веднага гърло и хайде АБ. Аз не го купих. Каква хомеопатия да приложа?

# 1
  • Мнения: 1 353
Иван е със сополи,които вечер му влизат в гърлото и кашля. Педито веднага гърло и хайде АБ. Аз не го купих. Каква хомеопатия да приложа?
Хомеопатия без хомеопат не можеш да приложиш никаква  Confused.Ако искаш да лекуваш детето си с хомеопатия отиди при класически хомеопат.Ако искаш можеш да започнеш да даваш коластра и ЗЕ -определено ефект има.Те пък вече тези лекари само да им кихнеш и веднага Антибиотик #Cussing out

# 2
  • Мнения: 552
На първо време му прави инхалации с лайка и сода. Спомага да изхвърли сополите и така не се стичат назад.

# 3
  • Мнения: 541
На първо време му прави инхалации с лайка и сода. Спомага да изхвърли сополите и така не се стичат назад.

A как се правят тези инхалации?

# 4
  • Мнения: 1 701
На първо време му прави инхалации с лайка и сода. Спомага да изхвърли сополите и така не се стичат назад.

A как се правят тези инхалации?
До колкото си спомням от детството ми, слага се една тенджера с вода на котлона, вътре лайка и сода и се дишат изпаренията.

# 5
  • Мнения: 552
На първо време му прави инхалации с лайка и сода. Спомага да изхвърли сополите и така не се стичат назад.

A как се правят тези инхалации?
До колкото си спомням от детството ми, слага се една тенджера с вода на котлона, вътре лайка и сода и се дишат изпаренията.
Точно това е начина.

Общи условия

Активация на акаунт