Бактерии в урината

  • 5 455
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
Мами,бременна съм в 19 г.с. и днес пускайки урина се установи че имам бактерии,плоски епителни клетки и 2-3 левкоцита.Въпроса ми е следния-прочетох в нета,че е добре 2 поредни дни да се пусне стерилна урина.При нея ли се установява вида и количеството бактерия или трябва да поискам някакво друго изследване?Питам ви,защото предпочитам да направя всички изследвания и с тях да отида на док,а не да отида и направо да ми се назначи антибиотик,без въобще да се установи типа бактерия.За съжаления и това се случва.
Благодаря ви!!!!

# 1
  • Мнения: 741
При обикновено изследване на урина често се вижда такъв резултат,най-вероятно самия съд да е бил замърсен.Никой не би ти изписал антибиотик така.Пусни си стерилна урина,там ще се види дали имаш бактерии или не и ако има се прави антибиограма,за да се избере подходящ антибиотик.Успех!

# 2
  • Мнения: 941
При обикновено изследване на урина често се вижда такъв резултат,най-вероятно самия съд да е бил замърсен.Никой не би ти изписал антибиотик така.Пусни си стерилна урина,там ще се види дали имаш бактерии или не и ако има се прави антибиограма,за да се избере подходящ антибиотик.Успех!
така се прави,успех Peace

# 3
  • Мнения: 4 204
Успокой се, дори да се наложи АБ не е толкова страшно,по-важно е да изчистиш бактериите преди раждането.лекарите знаят какво да предпишат при бременност!Успех!

# 4
  • Мнения: 229
В урината на почти всички бременни  има бактерии ,но не че всички имат болни бъбреци,а от нормалното течение което има при бременност,също има значение кога се прави изследването,и дали се дава средна порция урина и др.

# 5
  • Мнения: 51
Пусни стерилна.Няма страшно.При всички бременни е така и повечко вода да пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт