Събиране на календарчета

  • 1 610
  • 8
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 12 г. и от първи клас събира всякакви малки календарчета.Моля,дайте съвет-откъде можем да намерим,може и стари,разбира се.Вече е събрала 168 и си мечтае да ги направи 200.Децата трябва да бъдат поощрявани,когато влагат сили в нещо добро,нали?Давайте идеи!Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 187
И майка ми събира - цял живот. Ами попитай роднини, близки - аз винаги имам няколко да се мотаят някъде из шкафовете. Искаш ли да ви изпратя няколко? Е, няма да взимам на майка ми, но ще се поровя.

# 2
  • Мнения: 725
намерих на щерката дето ги е сьбирала, дай адрес ще ги пратя .сигурно са кьм 30бр

# 3
  • Мнения: 1 259
И аз преди събирах, най вече такива с ликът на поп звезди... говоря за 1997,8,9 г. Само че са при родителите ми (в техния апартамент имам предвид). Бих ги взела, като отида.

# 4
  • Мнения: 180
Дъщеря ми е на 12 г. и от първи клас събира всякакви малки календарчета.Моля,дайте съвет-откъде можем да намерим,може и стари,разбира се.Вече е събрала 168 и си мечтае да ги направи 200.Децата трябва да бъдат поощрявани,когато влагат сили в нещо добро,нали?Давайте идеи!Благодаря!

Аз мога да пратя, но в момента не съм в Б-я. През януари, но ми напомнете.

# 5
  • Мнения: 13
И аз събирах календарчета като малка, но повече бях отдадена на събирането на салфетки.
Ама тогава нямаше меки и готини и беше цяло щастие Wink

Още не мога да се разделя с колекциите си - календарчета, коли от дъвки Турбо, салфетки  Thinking

# 6
  • Мнения: 119
По коледа и нова година във всеки застрахователен или банков офис имат календарчета. В нашия офис от години идва един човек, който събира календарчета.

# 7
  • Мнения: 10
събира ли дъщеря ти още календарчета? и аз събирах навремето, сегаголемият ми син ги събира. имаме доста повтарящи, ако искате меже да си разменим

# 8
  • Мнения: 1 187
събира ли дъщеря ти още календарчета?
Авторката не е влизала от месеци.

Общи условия

Активация на акаунт