Първи преглед след + тест

  • 3 666
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Здравейте!Вчера видях и мойте две чертички и съм много щастлива  Crazy Тази сутрин повторих теста и той отново показа две черти.И двамата с таткото сме много щастливи.Сега обаче незнам какво да направя дали да има за направление сега или направо при гинеколог?Интересуваме и какво включва първият преглед,само ехограф или и нещо друго?
Благодаря за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 609
Мисля, че трябва да влезеш в 6 г.с. , за да може да се види. Но не ти пречи да си запишеш час от сега.

Успех!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честитооо   bouquet  bouquet  bouquet!При мен беше така с прегледите-първо направление жт Джи Пи-установяване на бременност , но това го направих 8-9 г.с..Второ направление- за проследяване на бременността от 12 г.с..Установяването на бременността можеш да го направиш и на частно , ако не ти се взима направление и да отидеш в 12 г.с да се запишеш някой да ти води ЖК.
Успех , леко бременеене и здраво бебче на финала  Hug  bouquet!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честитооо   bouquet  bouquet  bouquet!При мен беше така с прегледите-първо направление от Джи Пи-установяване на бременност , но това го направих 8-9 г.с..Второ направление- за проследяване на бременността от 12 г.с..Установяването на бременността можеш да го направиш и на частно , ако не ти се взима направление и да отидеш в 12 г.с да се запишеш някой да ти води ЖК.
Успех , леко бременеене и здраво бебче на финала  Hug  bouquet!

П.С.Първия преглед преди 12 г.с. включва ехограф , а в 12 г.с. и след това и изследвания  Peace

# 4
  • Мнения: 806
Ленче, сега отиваш при гинеколог, за да потвърди бременността.  Ще те гледа с вагина лен ехограф, защото така се вижда най добре в самото начало.
Възможно е да ти вземат и кръвен тест и тест на урината, за да проверят дали всичко е наред.  И ще си видиш точицата, може и сърчицето, зависи кога ще отидеш.
Ще има и снимчица на фъстъчето.

Гинеколога ще ти изпише и витамини за бебо.  

Това беше при мен.  Не знам за друго.  

Малееее, ще се радвате много като чуете сърчицето да тупти.  Hug

# 5
  • Мнения: 10 983
Аз нямах търпение гинеколог да потвърди хубавата новина и отидох на преглед още същия ден.
Първият преглед включваше само ехограф с вагиналната сонда. Оказа се, че съм в края на 6 г.с., плодът си отговаряше на седмицата и имаше сърдечна дейност. Simple Smile
В 9 г.с. ми пуснаха първите изследвания.
Лека и безпроблемна бременност!

# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито  bouquetЛека и безпроблемна бременност.Аз си записах час при АГ още в деня в който видях положителния тест.АГ-то ме гледа на ехограф и ми пусна изследвания. Peace

# 7
  • Мнения: 806
В коя седмица си сега предполагаемо?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз отидох на 15 -ия ден от закъснението за да потвърди , също ме прегледаха с вагинален ехограф за да открият малката точица - отговаряше на 4-5г.с и едвам се вдия. Аз те съветвам въпреки вълнението да изчакаш , защото е тъпо когато ти кажат , че нищо не се вижда и да отидеш пак след еди колко си дни  ooooh! Успех ти пожелавам и леко бременеене  Hug

# 9
  • Мнения: 221
Благодаря ви!Малко се притеснявам от този вагинален ехограф  Blush Но важното е да видим точицата и всичко да е наред  Hug

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз отидох в след положителен тест-бях в 7-ма седмица,гледа ме с вагинален ехограф Peace

# 11
  • Мнения: 645
Аз отидох на 15 -ия ден от закъснението за да потвърди , също ме прегледаха с вагинален ехограф за да открият малката точица - отговаряше на 4-5г.с и едвам се вдия. Аз те съветвам въпреки вълнението да изчакаш , защото е тъпо когато ти кажат , че нищо не се вижда и да отидеш пак след еди колко си дни  ooooh! Успех ти пожелавам и леко бременеене  Hug
Peace е аз отидох 20 дни след закъснението бях в 7-8г.с.,поизчакай малко за да се види добре на ехографа точицата и сърдечната дейност,успех и леко бременеене

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Благодаря ви!Малко се притеснявам от този вагинален ехограф  Blush Но важното е да видим точицата и всичко да е наред  Hug

Вагиналния ехограф не трябва да те притеснява ни най-малко  Peace.Не може да навреди на "точицата" ти.Всичко ще е наред , мисли позитивно  Hug

# 13
  • Мнения: 2 111
Честито   bouquet
След 2 положителни теста и 7 дни закъснение на цикъла нямах търпение и отидох на частно за да ме прегледат с вагинален ехограф.Видя се точицата.
На ЖК се записах около 11-12 г.с.

# 14
  • Мнения: 941
Честито!!!  bouquet
Е,аз съм малко луда Laughing и щом видях двете черти,след половин час бях при доктора.Толкова го исках,че ако трябваше и да чакам да някоя си седмица,щях да се пръсна от напрежение и любопитство #Crazy
желая лека бременност

Общи условия

Активация на акаунт