Препоръки за GP-педиатър Мусагеница/Студ.град/Дианабад/Младост1?

  • 1 669
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами!
Някой може ли да ми препоръча GP-педиатър в района на Мусагеница, Студентски град (Студентска поликлиника), Дианабад, Младост 1 (27 поликлиника)? Моля Ви, пишете ми по-конкретно защо препоръчвате този лекар.
Предстои ми да избера  Thinking лекар за бебето, което очаквам, а нямам никакви лични впечатления, защото съм в района от скоро.
Благодаря и всичко добро.
   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 680
репоръчвам д-р Байкова от филиала на 27 ДКЦ в Мусагеница. Много добър специалист. По принцип съм адски мнителна, винаги чета литература по всички проблеми и болусти, които кара детето, но диагнозата и винаги е била точна, а лечението подходящо.
Лошото е, че има твърде много пациенти и е голямо чакане.
В отпуск е до края на седмицата.
Познава си всички пациенти по име, знае на кой какви са му проблемите, GSMът и е включен вечер и през уикенда.

# 2
Получих още няколко препоръки за д-р Байкова. Явно има защо.

# 3
  • Мнения: 32
Препоръчвам ти д-р Иванова от Студентска поликлиника. Няма смисъм да ти пиша колко е начетена и добра и внимателна и....т.н. Ти сама ще се увериш. Страхотен професионалист!

# 4
Аз живея в кв.Дървеница и нашата педиатърка е в студенстска поликлиника  -    д-р Нели Пашева.Изключително много съм доволна от нея, дава консултации  по всяко време по телефона с е много мила.

# 5
много сме доволни в нашето семейство от д-р Елка Славова от 27 поликлиника в Младост-1

Общи условия

Активация на акаунт