Отслабване и цикъл

  • 1 628
  • 1
  •   1
Отговори
Исках да си задам въпроса при диетите,но там нерегистрирани не могат да пишат и затова ще питам тук.
За около 3 месеца отслабнах с 14 кг,без каквито и да е лекарства,само диета и спорт.От 63 кг сега съм 49,на височина 166 см.Чувствам се прекрасно,много жизнена,а и на самочувствието ми повлия супер.Проблемът ми е,че цикълът ми стана доста обилен и продължителен.Преди ми идваше на 30-31 дни и продължаваше не повече от 4-5 дни,а сега на 25,с продължителност 7-8 дни.
Доколкото знам при диета цикълът може да изчезне,но не бях чувала за обратното и се тревожа.Аз съм на 37г. и имам 2 деца,ако това има значение.

# 1
  • Мнения: 1 495
Ами разбира се ,че едно такова рязко отслабване като твоето може да доведе до много катаклизми така да ги нарека в организма ти. По принцип да - възможно е да спре цикъла от диети, но е възможно и обратния вариант. Каква беше диетата, предполагам доста рязка при положение ,че за толкова кратко време си свалила много кг.? Моят съвет е да направиш малко изследвания не толкова заради проблема с цикъла( за който може просто да се обърнеш към гинеколога си) , колкото да видиш как са кръвните показатели след една такава диета. Аз също доста се ограничавам в храната и съм отслабнала ,но за последната година за мое успокоение си следя състоянието.

Общи условия

Активация на акаунт