"И в Стамболийски есента дойде, ела при нас да пием по кафе!"

  • 16 618
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
                                              С Т А М Б О Л И Й С К И

                                    

Снимка: slim от stamb.net
С благодарност за заглавието на zwetellina   bouquet


Нашите неповторими дечица имат рожденни дни:

Алекс на мама Dori - 16.04.2005г., роден в болница "Шейново"-София
Никола на мама Nadja77 - 18.07.2006г. и  Стоян - 01.07.2002г., родени във ВМИ - Пловдив
Рени на мама dimi - 19.02.2002г. , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Рада на мама Verdad - 09.04.2002г. и Ралица - 06.08.1999г., родени в  МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Мария на мама bilqna_69 - 12.04.1995г., родена във ВМИ - Пловдив и  Ивелина - 17.03.1991г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Василена на мама mari_anka - 30.08.2006г., родена в МЦ "Здраве" - Пазарджик и Мария - 08.05.2002г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Ани на мама djily и  Митко
Иван и Георги на мама stanka1979, родени на 30.07.2004г. в гр. Пазарджик
Калоян на мама sleepy
Юлия на мама Eli83, родена на 16.07.2006 МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив
Ивайло на мама Viktoria_27, роден на 12.04. 2007г
Габрина на мама zwetellina, родена на 06.06.2007г. в АГ "Селена" в гр. Пловдив
Атанас на мама gns, роден на 05.10.1992 г. в гр. Пловдив
Виктор на мама MimSss, роден на 17.08.2006 в МБАЛ "Свети Мина" в гр. Пловдив
Радослав на мама bremelinka, роден на 30.08.2008г. в гр. Пловдив

Предложения за заглавия на следващите ни темички:
С чаша кафе в ръка и във форума за Стамболииски сега.  - от Eli83
Стамболииски майки и деца и всички новини с кафето във ръка.  - oт Eli83
Стамболииски ни събира и на кафе и на бира! - oт Eli83

Нашето малко, но красиво градче си има вече собствен сайт: http://www.stamb.net/portal/news.php


Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305104.0

                                          

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 10:12 от Мари_Анка

# 1
  • Мнения: 4 451
Toва скалъпих набързичко, за да има къде да пишем. После ще дооформям. Hug

# 2
  • Мнения: 2 478
 Hug  Е супер,какво ще правим без теб!

Наистина есента дойде,даже е така студено навън че си мисля да не е зима...поне тук е страшен студ и вятър

# 3
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Марианка, чудесно оформление както винаги!  Hug  bouquet
Една носталгия ме  налегнала по отминаващото вече лято... Sad

Но и есента носи топли чувства. Simple Smile

Нали тогава съм се родила.  Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 676
     Топли поздрави от Охридското езеро!                    Там съм в командировка. Вчера поваля, но днес има слънчице.  Поразходихме се по крайбрежието. Водата е топла,но духа и брега е камънак. Следобяд започва същинската работа- конференцията. Мъжете ми се гледат сами и се справят. За първи път се разделям с Алекс и ми беше мъчно. За сега не се разтройвал много.            
                               Поздравления на Марианка и Цвети за темичката!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 13:49 от Dori

# 5
  • Мнения: 4 451
Meрси, момичета, не правя кой знае какво. Hug
На Дори, приятно изкарване в Охрид, нищо че е по работа.
Insaid, недей да скромничиш, ами покажи каква си хубавица. Heart Eyes
Получих ЛС от Жабче. Вече е по-добре, но все още няма сили, много повръща и се възстановява от операцията. Като се почувства по-добре, ще ни пише. Предаде много поздрави на всички ви. Grinning

# 6
  • Мнения: 168
Идвам, къде е кафето? Марианка,  newsm10
Дори, покрай конференцията да си изкараш чудесно! Мечта ми е да отида там. Колко време е конференцията?
Вчера бяхме на консултация - Радослав е наддал 590гр. и порастнал с 2 см. Тоест след мерките при изписването сега е 3150 и 50 см. Там имаше две майки с големи бебета - сигурно на поне 6 месеца. Сториха ми се огрооооооооомни, едни пухкави и заоблени. Кога ли ще станем такива и ние? Биеха им ваксини и като ревнаха, ама рев да чуете. Наш юнак спи и пет пари не дава какво става наоколо Simple Smile
За Жабче се радвам, дано се запознаем някой ден и да бутаме заедно количките (поне като идва в Стамболийски). Марианка, знаеш ли тя къде живее?
Хубав ден на всички!

# 7
  • Мнения: 4 451
Eй, Роделинка, страхотни мерки и теглилки! Heart Eyes Да, а ако видиш Веси, ще ти се стори цял титан. Mr. Green Жабче живее понастоящем в София, иначе си е наше момиче.

# 8
  • Мнения: 168
Аз Веси постоянно я виждам на снимки. Ама тя вече не е бебе Simple Smile Нали е точно с две години кака на Ради.
Пропуснах да напиша, че достигнахме тези мерки за 2 седмици. Ми той има да наваксва, все пак можеше още да не е роден Simple Smile А от 2 дена има периоди от деня, в които суче на час - час и половина. Няма изхранване това дете. Ходя из къщи така  breastfeeding Само дето не знае какво е биберона. Вие от кога сте давали (ако сте) биберони - залъгалки?

# 9
  • Мнения: 4 451
Роделинка, бибка се опитвах да дам още в родилния дом, но тя отказваше, поради наличие на ц*ци. Mr. Green После обаче получих тежки усложнения, знаеш, лежах месец в болницата на силни АБ. Детето го гледаше свекърва ми и нямаше как - с изкуствено мляко.
И така научихме и бибата, та скоро я отказах от нея. Затова не се коси, че не я ще.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 17:46 от Мари_Анка

# 10
  • Мнения: 9
Ето ме и мен в новата темичка с чаша ароматно 3 в 1 Hug
Марианка, поздравления за страхотното оформление на темичката!  bouquet
 Как мина срещата снощи? Разказвайте и двете с Дими - нямаше да питам, ако всичко си беше, както на мен ми се искаше... и по-точно - още да съм си в групичката с моите сладури... тогава щях да знам как е минала срещата, а сигурно и кафенце щяхме да пиийнем след нея lalalala
Роделинка, браво на твоя юнак - той май вече е готов да става батко Laughing Дано да ви е здравичък и все така да си те слушка!
Радвам се и за Жабче, горещо се моля скоро да има още по-добри новини за нея  Praynig
Приятна вечер на всички!  bouquet

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 19:33 от Insaid

# 11
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
... Ходя из къщи така  breastfeeding ...
Joy Joy Joy
Какво се смея бе, нали и аз в началото така ходех.  Mr. Green
За биба все още недавай. Поне месец да направи. На Габи давах, но тя постоянно я плюеше. Имаше моменти в които я приемаше, но за кратко и така до 5тия месец. В един момент реши, че и е безинтересна и спрях да я предлагам.
Бебенцата имат нужда от биба, за да задоволяват сукателния си рефлекс. На моята калпазанка е меко казано задоволен.  Crazy

# 12
  • Мнения: 4 451
Insaid Hug A за родителската среща няма много за разказване. Поради неудобният за повечето работещи родители час, имаше малко такива. Видяхме учебниците, които вече са пристигнали. Аз естествено много се притесних, знаеш моите неволи. На всичкото от горе, Мими прави протест, не иска да ходи на градинка и не слушка. Децата в групата по списък са 28. Лудница голяма, не завиждам на учителките. Laughing С никой после не можах да пия кафенце за успокоение. Нямаше ги "моите" мами.
А ти как си? Сигурно много претоварена...

# 13
  • Мнения: 9
Ох, така ме е яд  #Cussing out писах, писах - и изведнъж нета се скапа #Cussing out Ама аз съм упорита - пак се включвам Laughing
Марианка, горе главата...зная, че учебният материал в подготвителна група е меко казано пренатоварен...това е и една от причините много от децата да не искат да посещават ДГ - време за игри няма...Предполагам, че и сън не ги лови малките палавници - на тези столчета по три занимания на ден, не им е лесно...а на всичкото отгоре после в леглото, вместо да си потичат на воля...но какво да се прави - ученици ще стават...Ти не се притеснявай - поработвай с Мими вкъщи - вие май цяло лято се занимавахте с нея и доколкото си спомням - на нея й беше интересно...Ще се справите Peace
 Аз тази година съм в трети клас Mr. Green В момента всичко около мен е пълна лудница - много писане и гонки от шефа Mr. Green
Надявам се скоро да се видим  bouquet
Целувки за Мимка! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 4 451
Insaid, за съжаление не успяхме да поработим през лятото с нея така, както аз очаквах. учихме до момента, в който не ме помолиха от ДГ да си я оставя у дома, понеже групичката беше сборна. С двете деца ми дойде доста тежко и до обяд вече бях скапана физически и психически. Та и отпуснах края малко на Мими и сега трудно се адаптира към режима в градинката. Confused Трябва да се справим, нямаме избор...
И на мен ми се ще да се видим, но знам колко си заета. Все пак, ако ти се освободи малко временце, свиркай. Wink
Много интересен ник си имаш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт