Проблем с цикълът ми . На някой случвало ли му се е ? Помогнете

  • 1 152
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте закъснява ми 8дена,и от 4-5 дена ми тече кафеникаво течение и то доста оскъдно.Гърдите ме болят и са напрегнати.  правих три теста  Surecheck и-първият беше отрицателен ,след 2дена вторият ми показа две чертички но втората беше доста бледа,непосредствено след него направих трети който показа само 1 чертичка. Кой резултат да отчета за правилен . Искам да попитам ако имам извънматочна бременост теста показва ли я? В понеделник имам час за гинеколог но дотогава ще се побъркам. акво ли не ми минава през главата.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Тестът не показва ако е извънмачточна бременност. Ако имаш възможност пусни си един кръвен тест за бременност

# 2
Тестът не показва ако е извънмачточна бременност. Ако имаш възможност пусни си един кръвен тест за бременност
акъв е този тест ,че изобщо не съм в час. Охх направо се побърквам като чета кви неща пше за изванматочната бременост. Никога съм нямали никви проблеми ,сега какво стана незнам дано да е от климата или от всечките тези нерви които изхабих. Благодаря предварително

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
не знам от къде си, отиваш в лабораторията и питаш дали правят кръвен тест за бременност- взима се кръв и се изследва нивото на бета чхг. По същия начин тестовете за бременност, които си правила отчитат това ниво, но в урината. Кръвния тест е по-достоверен.
Няма смисъл да се притесняваш предварително, препоръчвам ти да спреш да четеш за извънматочна бременност и т.н.
Има доста случаи, при които жени споделят, че имат зацапване в начална бременност, което не означава разбира се да не посетиш гинеколог.
успех и горе главата!

# 4
  • Мнения: 17 546
Защо веднага се втурваш да мислиш лоши неща!? Извънматочна бременност..., от къде ти хрумна? Изчакай още малко, ако си съвсем в началото на евентуална бременност, теста няма да е надежден. Поне две три седмици трябва да са минали. Пък е и ей го къде е понеделник, да не вземеш да психясаш от безпочвени притеснения до тогава! Спокойно, докторът ще каже. Успех!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
на мен тестът ми беше положителен чак в 6-та седмица, а дотогава 3 отрицателни. Като отидох на лекар направо ми отчетоха сърдечна дейност. Посети гинеколога си, но е твърде вероятно да си бременна и не значи, че е извънматочна. Peace

# 6
Здравейте благодаря на всички,които ми отговориха Hug .Днес бях на лекар ,прегледа ме на видеозон ,няма бременост ,направи ми и тест за бременост-отрицателен. Изписа ми антибиотик Азитрокс и ще чакам да ми дойде другия месец -според него това било цикъл и може би от настинка се е получило така.Аз все още се притеснявам да не е извънматочна и да не би да не я вижда  Cry Незнам какво да правя , и как да постъпя?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
За какво пък е този антибиотик?Докато не чуеш още едно мнение на лекар според мен не го пий.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
ами консултирай се с още някой. И можеш да си направиш кръвен тест. Има вероятност, ако си в много ранна бременност, а лекарят да не е много опитен, да не е видял зародиша. Особено, ако не те е гледал с вагинален транзюсер, което е задължително първите 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт