Sky Europe канцелирани билети

  • 2 939
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, искам да споделя, че преди 2 месеца си купих на промоция 2 самолетни билета на горепосочената авиокомпания /Sky Europe/ до Виена. През август получих писмо, в което ми се извиняват за неудобството и ми предлагат да направя нова резервация на друга дата без доплащане. Същевременно за датите на канцелираните ми билети се предлагат онлайн продажби. Моля за съвет какво да правя и как да планирам почивката си? Има ли други като мен? Каква е вероятносста при нова резервация да ми се случи същото? #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 491
Не мога да ти помогна за твоя случай, но би ли ми казала на каква цена си взе билета и при какви условия (да има уикенд престой или подобни глупости)? Мен ме интересуват цените им до Брюксел.

# 2
  • Мнения: 27
билетите струват 40 лева за 2мата, но кога ще използваме възможността?

# 3
  • Мнения: 2 401
билетите струват 40 лева за 2мата, но кога ще използваме възможността?

Ихаааа как ги правите тия цени бе момичета? Ние си платихме като попчета 230Е..
Иначе съжалявам, че не мога да ти дам съвет. Но ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 27
По едно евро за всяка посока, за 2ма човека + 4 евро за всяка "транзакция" с Visa electron Mr. Green, но нека да летя 1во и тогава ще се похваля

# 5
  • Мнения: 280
Толкова са им неясни условията на тия нискотарифните,че...нямам думи.Ние си закупихме с WIZZ AIR до Брюксел за октомври и ако точно тогава са мъглите (недай си Боже) не знам какво ще правим.А все пак съм пуснала отпуска преди 2 месеца...Общо взето с тия ниски цени си плащаме и за неудобствата Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 491
Фрода, кажи за билетите до Брюксел, моля те!  Praynig - Цени, условия, за какъв период, всичко...

# 7
  • Мнения: 289
Sky Europe не съм ползвала, но често купувам билети на WIZZ AIR, и съм много доволна - засега освен едно закъснение с няколко часа, други проблеми не е имало  Peace
Мой колега ползва миналата зима същата тази промоция на Sky Europe  до Виена, и нямаше никакъв проблем. Странно защо се  е получило така в твоя случай - явно че са направили някакво дублиране.. предполагам че няма да се случи при втората резервация. Наистина, има понякога разни такива издънки, но по принцип харесвам тези "евтини" авиокомпании - направиха летенето много достъпно  Wink

# 8
  • Мнения: 33
Ние имахме същия проблем. Полета ни от Виена беше отменен.
Влизаш в сайта на Sky, там има телефон в София и се обаждаш, но първо
виж кога има полети от съответната дестинация.
Ние презаверихме за следващия ден и си платихме още една нощувка в хотела.
Пращат ти след това ново писми на майла, където цената вече е различна, ме нема
да се плашиш. Каквото си платила в началото, това е.

# 9
  • Мнения: 2 723
София - Брюксел имаше на wizz много изгодни.
Около 60 евро в двете посоки, ама сега има някакъв проблем сайта и не мога да видя точната цена.

# 10
  • Мнения: 1 417
С лоу кост компаниите винаги има риск, то и в сайтовете пише че могат да променят часовете на полетите до 3ч. преди полета мисля че беше за едните. За съжаление с тях почивка е рисковано да се планира. Аз също съм си купила за ноември до Милано за 30евро крайна цена и се моля да няма промени, че съм на изложение и ако сменят датата...

# 11
  • Мнения: 4 491
София - Брюксел имаше на wizz много изгодни.
Около 60 евро в двете посоки, ама сега има някакъв проблем сайта и не мога да видя точната цена.
И аз съм го чувала това, но в сайтовете на всички low-fare авиокомпании ми излизаха цени за по близо 300 евра!  Shocked Това за края на януари, ако има значение.

# 12
  • Мнения: 27
Gando, много благодаря за конкретния отговор!!
Идеята ми беше всички да информирам всички читатели за евентуалните неудобства на този вид услуга.

# 13
  • Мнения: 315
Толкова са им неясни условията на тия нискотарифните,че...нямам думи.Ние си закупихме с WIZZ AIR до Брюксел за октомври и ако точно тогава са мъглите (недай си Боже) не знам какво ще правим.А все пак съм пуснала отпуска преди 2 месеца...Общо взето с тия ниски цени си плащаме и за неудобствата Simple Smile
миналата година летяхме до рим с WIZZ AIR за 29 евро.петък излетяхме и понеделник трябваше да се върнем, но полета беше отменен.трябваше да се потвърди резервацията и който не знаеше английски - не можа да потвърди за сряда и имаше хора, останали за петък.
ние изкарахме добре още два дни, но имаше хора които изкараха на летището с по 20 евро два дни.
просто срещу 29 евро билета винаги има някакъв риск.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
kilimche, не звънна ли в офиса им?
Ние през пролетта летяхме до Виена със Скай юръп... на тръгване, след като ни чекираха багажа и когато стана време да се качваме в самолета, съобщиха, че полетът е отменен. Когато имаш резервация се получава кофти (не и в нашия случай де- останахме 1 ден повече). На връщане нямахме никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт