Секс пози по време на бременност

  • 23 125
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте бъдещи и настоящи майки!

Дайте ми съвет за това какви пози използвахте при секс по време на бременността!

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Експериментирайте, кои пози ще са ви най удобни на вас. За всеки е различно, пък и за всеки етап от бременността също. Успех в пробите  luvbed

# 2
  • Мнения: 115
едва ли някой може да ти даде съвет в какви пози да правите секс, ти сама ще усетиш. мисля, че е строго индивидуално, а и зависи от това в кой месец си, колко кг си, и т.н.
пробвайте, пък то само ще си покаже Wink

# 3
  • Мнения: 2 657
Експериментирайте Grinning
Аз до такава степен бях надала/35кг/4е изобщо не можех да си помисля за секс в последните два месеца.Мъжо доста дълго стоя на сухо-горкия WinkА може пък и нещо 4уждо да е ударил,ама аз да не знам Grinningтова беше в кръга на майтапа Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 2 828
задна прашка

корема не пречи

# 5
  • Мнения: 6 314
BG-Mamma >> Бременност >> Бременност и секс

Статия: Секс по време на бременност >>       
Автор: д-р Васил Даскалов - Акушеро-гинекологична болница Торакс, гр. Пловдив

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
задна прашка

корема не пречи
  202uu newsm10  и smile3534  69

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
задна прашка

корема не пречи
На една страна също става, лягаш на една страна, пльоскаш корема на леглото и мъжа ти да си върши работата зад гърба ти.    superuu

# 8
  • Мнения: 128
Много ви благодаря за отговорите!Знам, че всичко е индивидуално но все пак реших да потърся и чуждо мнение.
Експериментите обаче не са лошо нещо!Все ще излезе нещо хубаво!

# 9
  • Мнения: 523
да и ние ползвахме най-често "лажичка", т.е и 2-та сте на страни, той  е от зад и така хем корема не пречи, хем може да те гали по цялото тяло:)
а по корем можеш ли да лежиш, з-тото на мен ми беше удобна и една друга поза,аз по корем, а мъжът ми на страни, така че не лежеше върху мен за да не ми тежи ... уф ама хич не мога дя обяснавам хаха
успех и приятно експериментиране:)

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ако си в последните месеци и коремът ти пречи опитайте следните пози:
-седни отгоре му
-прави като той е зад теб/може да се подпреш я на маса ,я на стол.
Приятни забавления довечера и дори всяка вечер.

# 11
  • Мнения: 1 107
Цитат
На една страна също става, лягаш на една страна, пльоскаш корема на леглото и мъжа ти да си върши работата зад гърба ти.    superuu
Цитат

 newsm10 особено накрая, когато коремът преобладава  Wink
Също така - ти отгоре, но с гръб към мъжо.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат
На една страна също става, лягаш на една страна, пльоскаш корема на леглото и мъжа ти да си върши работата зад гърба ти.    superuu
Цитат

 newsm10 особено накрая, когато коремът преобладава  Wink
Също така - ти отгоре, но с гръб към мъжо.
Да много се хъресва на мъжете! Само дето при тези пози малко повечко се измаряш.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 722
както ви е удобно
при нас по-често аз бях отгоре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт