За малката Ивана - остават още малко нужни средства

  • 6 930
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 779
Признавам, че съм лаик в пускането на подобна тема и може да бъркам мястото, но се надявам модовете да ми простят.

За да не повтарям вече написаното от самата майка на малката Ивана, това е:

http://ivanamilanova.org/index.php?option=com_content&view=a … tid=1:latest-news


А тук има SMS номер за подкрепа:

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=10466&highlight=

И само да добавя - остават приблизително около 14 000 евро - не са толкова недостижими.

ДА ПОМОГНЕМ ЗАЕДНО!!

# 1
  • Мнения: 71
Не остава и много време до първото посещение.... Дано се съберат пустите му пари!

# 2
  • Мнения: 851
Пуснах смс и ще пусна и още, че това ми е най-лесно. Разплаках се като прочетох написаното от майката...боже, дано детето се оправи и да бъде прекрасно, нормално момиченце... Praynig

# 3
  • Мнения: 4 195
и аз ще помогна с смс-ите, дано повечко хора помагнат Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
 Praynig Дано се оправи малката кукличка.

# 6
  • Мнения: 2 779
Искрено благодаря, милички.
Наистина времето е кратко, но се надявам да успеем.
Сумата е почти преполовена,но уви - пак недостатъчна.

Пак ви благодаря от сърце!  Hug

# 7
  • Мнения: 2 779
Просто не ми се иска темата да зачезне назад...
Толкова малко е необходимо,за да се зарадват още едни детски очи.

Това са сметките и SMS номер за подкрепа:

Сметки

FIRST INVESTMENT BANK
Първа Инвестиционна Банка
Клон Благоевград, п.код 2700
Бул. „Св. Св. Кирил и Методи” №9
Тел. 00359 73 827706

ИВАНА ИВАНОВА МИЛАНОВА

BG19FINV91505103642368-EUR
BG51FINV91505103642374-USD
BG84FINV91505103642362-BGN

SWIFT CODE: FINVBGSF
София 1797, бул. „Драган Цанков” 37
REUTERS DEALING CODE: BFIB

SMS номер за подкрепа: 17777 с текст DMS IVANA

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 17:53 от anitsa

# 8
  • Мнения: 0
Пратих СМС.
Пожелавам и скоро да се съберат парите и да оздравее детето.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 555
Ще пратя утре задължително, но се зачудих при така стеклите се обстоятелства, наистина ли лечението в Москва може да помогне и детето да оздравее напълно? Искрено се надявам да е така Peace

# 11
  • Мнения: 908
Ще пратя утре задължително, но се зачудих при така стеклите се обстоятелства, наистина ли лечението в Москва може да помогне и детето да оздравее напълно? Искрено се надявам да е така Peace

За съжаление никой не може да гарантира напълно оздравяване, но подобрения вярвам, че ще има... Познавам лично 2 дечица, които се лекуват в Нейровита (майката на Джули всъщност е дала координатите)... и които след няколкото направени трансплантации определено имат подобрения  Peace Но се съмнявам, че 3 манипулации, както е обявено в сайта, ще са достатъчни за Ивана... но всяко нещо с времето си. Нека първо отидат, лекарите да видят детето, да направят нужните изследвания и трансплантация и всичко да мине добре... пък после ако трябва и още пари ще събираме  Hug

# 12
  • Мнения: 2 013
И аз пуснах, и още ще пусна.

Наскоро четох история за момиченце с ДЦП в САЩ, което е постигнало много голямо подобрение с помощта на стволови клетки. Но клетките са били негови - родителите са се сетили да съхранят при раждането. Не че и в България родителите не се сещат, но още е скъпо.

# 13
  • Мнения: 5 591
Пуснах SMS за Ивана.Дано се оправи  Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 2 779
За съжаление никой не може да гарантира напълно оздравяване, но подобрения вярвам, че ще има... Познавам лично 2 дечица, които се лекуват в Нейровита (майката на Джули всъщност е дала координатите)... и които след няколкото направени трансплантации определено имат подобрения  Peace Но се съмнявам, че 3 манипулации, както е обявено в сайта, ще са достатъчни за Ивана... но всяко нещо с времето си. Нека първо отидат, лекарите да видят детето, да направят нужните изследвания и трансплантация и всичко да мине добре... пък после ако трябва и още пари ще събираме  Hug

 Мисля, че ние можем да опитаме да подпомогнем шанса за подобрения и дано Ивана си има късмет и да успее да се пребори.

Успешен край на седмицата на всички!

Общи условия

Активация на акаунт