Много съм объркана,незнам какво да правя

  • 3 557
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Здравейте момичета Hug
Пак съм аз с моите здравословни проблеми имам чувството,че не мога да се измъкна от този омагъосан кръг Cry Cry CryПак имам нужда от вас и вашите съвети  bouquet
Аз бях решила да действам този месец,но пак ми се случиха куп неща ooooh! От около 20 дена съм със страшно главоболие,замайване,гадене,вискоко кръвно налягане (няколко пъти го мерих)... и всички симптоми на мигрената ,но дали е мигрена незнам тъй като преди 6 месеца преживях жестока травма,нямах загуба на съзнание,но се ударих жестоко в ръба на раклата и се чудя дали нямам нещо сериозно и сега да ми се отразява Rolling Eyes Cry Ходих на невролог изписа ми Седатив,Мигренон,Невралгин и т.н.розово хапче-Деанксит-пих ги 3 дена и ми мина главата.След седмица пак получих страпно гавоболие със замайване...пих тези неща пак 2 дни,главоболието намаля,но не изчезна.Много искам бебе и мислех утре да отида да си пусна цитонамазка,микробиология...,но сега се чудя дали не е по-добре да изчакам и да си пусна един скенер на главата,тъй като невроложката не ми пусна,само ме прегледа и това беше.Какво ще ме посъветвате?А колко време след скенера не трябва да забременявам?Ох много искам бебе,искам да зарежа тая глава и да действаме,но незнам със сигурност дали това е мигрена невроложката нищо не каза като окончателна диагноза ,а и ако е мигрена  да изчакам ли или да действам Rolling EyesМного съм объркана и незнам какво да правя Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 13:09 от maliby

# 1
  • Мнения: 112
Мисла,че е добре да си направиш скенер както си решила,а това не пречи и да си пуснеш и другите изследвания  Peace

# 2
  • Мнения: 158
Мисла,че е добре да си направиш скенер както си решила,а това не пречи и да си пуснеш и другите изследвания  Peace
И аз така мисля да направя ,точно за това пих хапчетата 2 дни и днес ги спрях за да си направя изследванята.

# 3
  • Мнения: 253
И аз съм ЗА скенера  Peace
Мисля, че първо трябва да разбереш какъв е проблема и да уведомиш лекарите, че искаш бебе, за да ти кажат дали има пречка за това или не
Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 158
Но и знам,че не е много полезно да се подлагаш на скенер Rolling EyesА колко време след скенера ще трябва да се пазим?

# 5
  • Мнения: 1 699
И аз преди години се заех сериозно да разбера най-накрая защо ме боли така ужасно главата почти всеки ден.Минах през всякакви скенери ЕЕГ и всичките тези гадости и накрая се стигна до диагноза-Мигрена Характерното за нея е че толкова ме боли главата че чак повръщам от болка.Не пия никакви хапчета преборих се с нея по друг начин но не е за тази тема май.Но ако се окаже че е мигрена няма от какво толкова да се плашиш-много често срещано е.И наистина не са никак хубави тези снимки скенери и такива облъчвания

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Oтносно деанксита, който си пила - на мен джипито ми каза, че се пие поне месец, за да има ефект. Дано да не те объркам с това.

# 7
  • Мнения: 1 699
И аз пих деанксит-даже се пие повече от месец до 6 месеца.Но не трябва да го пиеш ако правите опити.Аз трябваше да спра всички хапчета като започнахме опитите и трябваше да се преборя с много мои страхове без хапчетата.А той деанксита е точно за успокоение-и не само де.Повечето проблеми идват от главата но не е казано че нещо ти има в повечето случаи е на нервна почва.Просто се успокой-естествено ако не мислиш че може да е нещо по-сериозно но не ми се вярва.

# 8
  • Мнения: 1 001
И аз съм ЗА скенера  Peace
Мисля, че първо трябва да разбереш какъв е проблема и да уведомиш лекарите, че искаш бебе, за да ти кажат дали има пречка за това или не
Успех  Hug
подкрепям мнението Peace

# 9
  • Мнения: 158
Благодаря ви милички невероятни сте  bouquet
Хапчетата ми казаха да ги пия 15 дни,но след 3-ят ден главоболието ми мина за около седмица и аз ги спрях,преди седмица обаче пак започна и аз пак ги започнах,но утре ще правя изследванята за които писах и за това реших да ги спра.Сега мисля да попия чай от бял равнец(четох тук във форума,че много помага) но май не ставал да се пие при вискоко кръвно,а аз напоследък съм с такова,а до скоро бях с много ниско кръвно и се чувствах ок Rolling Eyes
Просто се успокой-естествено ако не мислиш че може да е нещо по-сериозно но не ми се вярва.
Опитах а и главата не ми минава,опитах и в името на това да опитаме да си имаме бебче,но не успях да се успокоя,за това утре съм на скенер Cry А бебчето пак ще почака Cry
Дано поне няма нищо сериозно,стискайте ми палци да се окаже мигрена,а не нещо сериозно Praynig

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 15:06 от maliby

# 10
  • Мнения: 1 085
Направи си един скенер първо и после другите изсладвания.Успех и дано всичко е наред.

# 11
  • Мнения: 158
Направи си един скенер първо и после другите изсладвания.Успех и дано всичко е наред.
Благодаря  bouquet Дано Praynig

# 12
  • Мнения: 253
Опитах а и главата не ми минава,опитах и в името на това да опитаме да си имаме бебче,но не успях да се успокоя,за това утре съм на скенер  А бебчето пак ще почака
Мила много по-важно е ти да си добре и да си здрава - как ще бременееш и ще се грижиш за бебе ако си болна - не дай Боже
Стискам ти палци всичко да е ОК   bouquet

# 13
  • Мнения: 158
  bouquet zara87  Praynig
А рентгена нали веднага излизаше,т.е за час-два?

# 14
  • Мнения: 253
В смисъл "излизаше"???
Ако имаш предвит резултата - на мен ми стана готов за 15 мин

Общи условия

Активация на акаунт