Подарък за 4-годишно момченце

  • 1 080
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Ето че приближава четвъртият ни рожден ден и вече съвсем се обърках на тема подаръка.

Вие ще ме посъветвате ли?

Колебая се между

- писта с колички с дистанционно

- маса с инструменти



- ЛЕГО (лошото е, че е голям за Duplo-то им и малък за тези с малките части)

- Meccano комплект (най-много ми харесва, но се страхувам дали не е малък и за такива конструктори)



- Нинджи - комплект от няколко такива



Има и едни детски джаги, които сигурно ще го изкефят.

Ще се радвам при всички случаи да чуя вашето мнение и някакви идеи.

Благодаря ви за което предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 058
Зависи какво го влече.
А относно Meccano комплект на мен не ми харесва. На малкия му подариха за втората годинка/естествено беше много малък/ и аз трудно го сглобих.

# 2
  • Мнения: 686
Благодаря за ценния съвет за Meccano-то. Може да му купя мъничка количка от колекцията им да го пробвам първо.

Извинявам се, стана някакво объркване и темата е публикувана няколко пъти. Но не зная към кого да се обърна да изтрие ненужните по-долу теми  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 7 019
Паркинг на няколко нива с пътни знаци и колички. Сега децата са пощурели  и по роботи-трансформери.

# 4
  • Мнения: 686
Паркинг на няколко нива с пътни знаци и колички. Сега децата са пощурели  и по роботи-трансформери.

Паркинг подарихме миналата година и много слабо внимание му бе обърнато  Rolling Eyes
А за трансформърите - също страхотна идея, но една близка каза, че ще му подари хубав такъв  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 263
Аз съм за пистата Peace Подарихме писта за рождения ден на приятеля на дъщеря ми и той много хареса този подарък. Но той си е голям фен на формула 1 така, че.... Grinning

# 6
  • Мнения: 706
аз бих се спряла на:Meccano комплект -най-много ми харесва, без да се страхувам дали не е малък  за такива конструктори. Peace

# 7
  • Мнения: 4 204
Лего!!!
Моя син играе от 2 годишен и няма насита.Има моменти , в които се хваща с нещо друго ,но ЛЕГОто си остава най-експлоатирания конструктор у нас,а има много видове от другите.

Другото подходящо за тази възраст е костюм на любим герой.
Във вега тойс има добри предложения!

# 8
  • Мнения: 686
Благодаря ви отново!

А ЛЕГО в България къде има най-голям избор? И има ли разлики в цените? Направи ми впечатление, че на много малко места има ЛЕГО 4 + Повечето са 2-5 или 5 +

# 9
  • Мнения: 30
На моят племенник му подариха боксова круша със стойка и ръкавици.Много се радва и доста време се занимава с нея.Виждала съм същата в Джъмбо до 50лв. мисля че струваше, но не съм сигурна.Иначе ми хареса идеята с количките с дистанционно.

Общи условия

Активация на акаунт