Цена на БХС с 3д и фетална морфология при д-р Мазнейкова?

  • 7 602
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6

Здравейте,

Съпругата ми е в началото на 18 седмица и след 3 дни сме на БХС, 3д и фетална морфология при д-р Мазнейкова, но не зная колко пари да предвидя за тези процедури. А чух някои доста плашещи суми - от порядъка на 300+ лв Shocked. И ми се иска някой, който наскоро е бил да ми каже ориентировъчно каква е цената на гореспоменатите процедури.
Благодаря предварително:)

# 1
  • Мнения: 225
Феталната морфология струва 80 лв. БХС-то 25 лв., а 3D е за кеф на мама и тате, т.е. огледа на органите, който представлява феталната морфология си се прави на 2D, но превключват на 3 за да видите хубаво бебчо.
Това са цените, когато аз си правих тези изследвания. Бебчето ми вече е на 1 месец.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 6
Благодаря за бързия отговор Simple Smile
Да ви е жив и здрав бебчо Grinning

# 3
  • Мнения: 395
Моята информация е от месец август:
Правих БХС - 70 лв.
ФМ - 80 лв.
т.е. ходила съм два пъти на два различни прегледа. За БХС първо Бебчето се измерва на ехограф и после се дава кръв за изледването. Но тъй като вие ще ходите на двете изледвания наведнъж, а ФМ си е именно щателно оглеждане и измерване на Бебчето, си мисля че може да платите по-малко от 70+80 лв.
Ето го целия ценоразпис: цък

# 4
  • Мнения: 60
Ходих при Мазнейкова на 08.09
фетална - 80лв
БХС - 70лв.
Тотал: 150лв.
Аз лично не останах мн доволна - претупа морфологията! Закъсняваше с графика на запазените часове и ме гледа 2-3 минути! Сигурно аз съм претенциозна, ама поне 10 минути да беше гледала, поне да си оправдае цената на изследването! Не ме разбирайте погрешно - не съм за парите, а за отношението! А мойта гинеколожка държеше точно при нея да отида - сигурно си имат някаква договорка!За по-късната фетална морфология ще отида при Николов в Монтана - лично аз повече го харесвам, като специалист, нищо, че е от провинцията, а си има и необходимата техника!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Егати цената Shocked....

Общи условия

Активация на акаунт