Мнения за family-bg.com

  • 1 147
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 171
Интересно ми е какво ви е мнението за този сайт? Били ли са коректни към вас, за колко време сте си получавали поръчката, изобщо какво е било обслужването? Аз имам горчив опит от първата си поръчка, доставиха ми я 2 седмици след като я направих като никой не благоволи да ми се обади и да ме информира за забавянето Confused. Съответно подаръкът, който са обявили че изпращат над определена сума изобщо не беше сложен. Сега направих нова поръчка (просто едно нещо, което исках да купя, го открих единствено в техния сайт). Поръчката ми е от вчера, днес получих мейл със статус на поръчка: фактурирана, а преди няколко часа получих втори мейл: "Статус на поръчка: отменена!". Това става без да са ми се обадили по телефон за обяснение или потвърждение, без никаква друга информация. Поръчала съм си 4 неща. Трудно ми е да повярвам, че всичко липсва, а дори да е така, ми се струва редно поне да ме информират. Чудя се какво да мисля newsm78.
На някой случвало ли му се е подобно нещо при интернет пазаруване?

# 1
  • Мнения: 429
ха така сега няма да съм спокойна докато не си получа поръчката. пуснах първата си поръчка към тях във вторник и вече имам 2 мейла със статуса - на последния пише че пътува да видим какво ще дойде. много се притеснявам дали е същия цвят който поръчах ако не е ще върна пратката. казаха ми че до петък включително трябва да я получа - изпратили са ми я вчера. утре ще пиша какво съм получила ако получа утре разбира се

# 2
  • Мнения: 4 668
Аз съм доста разочарована от тях . Мотаха ме дълго с една поръчка , а след като пуснах тема във форума се включи и някаква собственичка , която се оправдаваше с куриерите и с какво ли още не .
Както и да е , можеше поне да се обади или да драсне един мейл  Rolling Eyes
Накрая се наложи да ходя лично да си взема поръчаното ... просто много ми трябваше ...
За нищо на света не бих ползвала повече услугите им !

# 3
  • Мнения: 10 982
Миналата година поръчах от тях. Бяха бързи и коректни, поръчката ми пристигна точно навреме. Като ви чета, съм била късметлийка.

# 4
  • София
  • Мнения: 659
 И аз веднъж поръчвах от тях и нямам забележки. На мен даже ми звъняха по телефона, защото аз исках кошара със страничен цип, а те нямаха в момента такава. Предложиха ми друга, аз се съгласих и ми я доставиха доста бързо.

# 5
  • Мнения: 2 171
Аз получих тази сутрин мейл, че били объркали статуса на поръчката ми и всъщност била "изпратена", каквото и да значи това Rolling Eyes. Чудя се как изпращат поръчка без да позвънят, за да разберат дали изобщо поръчката е реална newsm78. От всеки друг онлайн магазин ми се обаждат до 1-2 часа след като направя поръчка, за да разберат дали я потвърждавам, при положение че плащам с наложен платеж, а не с превод.
С първата ми поръчка от тях, след като чаках около 2 седмици (може и повече), им се обадих аз и тогава се сетиха да ми обяснят, че всъщност нямали точно този цвят, който съм поръчала, а имали друг и затова бавели Close. Ми да се бяха обадили да ми кажат, все пак ставаше въпрос за кантар, не за дреха или нещо друго, за да ме интересува толкова цвета.
Дано и аз и вие да си получим все пак нещата Peace.

# 6
  • Мнения: 1 745
И аз имах проблеми с тях!
Пуснах поръчка,обадиха ми се и ми казаха,че термобокса го няма-ОК!Като пристигна поръчката,вътре имаше крем за студено време на Нивеа,а аз поръчах на Бюбхен!Едни рибки за баня,в сайта пишеше съвсем други неща,а те си бяха обикновени гумени рибки! Laughing Бяха ми сложили някакво шише с биберон Бейби Нова Rolling Eyes,без изобщо да съм го поръчвала,и съответно си го имаше и в сметката....Писах им мейл,най-вече за крема за студено време,защото тук няма от къде да купя Бюбхен,а те започнаха една кореспонденция.... ooooh! Даже ме караха да им снимам Нивеа-та! Shocked Да не би да ги лъжа. ooooh! И после ми пратиха Бюбхен за тяхна сметка,хем им се ядосах и им казах,че ще им върна Нивеа-та за моя сметка и не искам повече да се занимавам с тях! Crossing Arms
Сега пак гледам,но не ми се рискува! Stop

# 7
  • Мнения: 429
току що си получих стола за кола - същия цвят който исках. и за първа поръчка останах доволна дано и занапред да е така. мисля да продължа с поръчките към тях  Peace

# 8
  • Мнения: 225
 Поръчах точно един път преди около година и не повторих. Едни бодита поръчах, съвсем други дойдоха-разбира се по-скъпи. И Данет ме изнервиха и там не повторих- много се забавиха и те с доставката, искам жълто , а идва зелено, искам номер 80, а  идва 86... , пристига и конус с рингове дето не съм поръчвала ама разбира се е фактуриран.... май само Пакостник ми допаднаха- с бързина и точност.

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Поръчвала съм два пъти и останах доволна. От ДаНет също останах много доволна. Даже един път в пакета който поръчах липсваше нещо. Обадих се и веднага се свързали с фирмата производител и след два дни си получих липсващата част.

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Доволна съм! Често поръчвам от там.
За мен обаче най-точни са кикиморско царство и пакостинк Peace

# 11
  • Мнения: 10 982
За мен обаче най-точни са кикиморско царство и пакостинк Peace

За мен също Hug

# 12
  • Мнения: 169
За мен обаче най-точни са кикиморско царство и пакостинк Peace

За мен също Hug
Peaceдобавям и играчките и смензамен  Peace

# 13
  • Мнения: 482
За пръв път пазарувах от "Фемили-бг" преди 4 години, купувала съм много неща, включително 2 колички и столче за кола, стол за хранене, едната количка дори ми я пращаха в провинцията, защото бях там за лятото, досега никога не съм имала проблеми.

# 14
  • София
  • Мнения: 112
Аз съм доволна въпреки, че съм поръчвала само веднъж от там, обадиха ми се, за да ми потвърдят цвета на кошарката, която си бях избрала, а на следващия ден ми я доставиха.

Общи условия

Активация на акаунт