ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - по НОВА

  • 45 921
  • 862
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Някой има ли идея за какво става въпрос?
А ако е интересно ........... кой знае, може да се загледа.

# 1
  • Мнения: 7 723
Ъ? Кво? Що? Кога?
...иначе звучи интересно... Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 838
това май е български сериал

# 3
  • София
  • Мнения: 15 434
И аз от една седмица се каня да пусна тема - Какво ли ще е това?

# 4
  • Мнения: 959
Ох, и аз искам да  разбера за какво става въпрос...

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 191
Ще следя темата  Peace!

# 7
  • Мнения: 572
и аз си мислех, че ще е сериал...
ще го следя, изглежда интересно Simple Smile

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
от рекламите които дадоха снощи ще е пълна боза,толкова фалшива игра ooooh! и в хванати в изневяра няма,там се справят по-добре

# 9
  • София
  • Мнения: 203
Интересно звучи Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 6 302
Верно, че беше фалшивичко снощи.... Но като за първи опит на НОВА в тази сфера, ще видя за какво става въпрос.

# 11
  • Мнения: 3 268
Толкова агресивна реклама правят на това нещо,че вече твърдо съм решена да не го гледам.А след снощното изпълнение на Ники Илиев ,съвсем си затвърдих позицията.Боза!

# 12
  • Мнения: 963
Сериалът тръгва за пръв път в Германия преди... осем години някъде, продължават да се снимат нови сезони и сега. От тогава е адаптиран и в още няколко държави, сега и у нас (както беше с "Тя и Той" примерно).

Оригиналът (Verbotene Liebe/ Forbidden Love) започва около забранената любов между брат и сестра... В нашия вариант - разделени близнаци, които не знаят един за друг...

И такива работи... Аз не мисля да гледам... Тъповато ми се види  Whistling .

# 13
  • Мнения: 2 425
Интересно ми изглежда, ще гледам от любопитство, но много измислено на тази реклама, някак изкуствено Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 776
Много интересен ми се струва Hug, идеята за рекламата с венецианските маски е оригинална Peace предвид заглавието. Вече за актьорската игра, не знам, ще доживеем, ще видим Wink. Дори да не се справят много добре в това отношение актьорите, ако сюжетът е интригуващ, ще се гледа Flutter

Общи условия

Активация на акаунт