Ясла Бебеландия в кв.Редута ?

  • 2 349
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Имате ли някакви отзиви и впечатления от ясла Бебеландия на ул.Плачковски манастир 11 . От 06.10.2008 тръгваме , малко ми е притеснено защото досега бяхме на ясла в провинцията и имахме проблеми , та ако някоя мама може да каже нещо за яслата ще бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 9 814
Детето на моя приятелка ходи там.
Много е доволна, малкият свикна много бързо и не е имало никакви "драми" около тръгването на ясла.

# 2
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Моите деца са ходили там.
Аз бих била много притеснена и бих ги следила изкъсо.

За едното не бях много бдителна, защото нямах опит, пък и смятах за нормално да плаче сутрин,
но и до ден днешен, щом минем покрай сградата се свива от страх и ужас да не я оставя пак там.
Когато я дадох, говореше с цели изречения, а 4месеца след това госпожата с усмивка ми сподели, че била каза първата си думичка #Crazy  Това означава, че 4 месеца детето ми е мълчало и мучало, докато у дома си говореше спокойно.

Другото ми дете изкара там 1.5-2 месеца, само лоши неща мога да кажа за това място. Не искам да си спомням Naughty


Ако държиш на храта обаче, може да си спокойна, имат превъзходна кухня. Май е единственото хубаво нещо там.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Като цяло съм доволна едната ми дъщеричка изкара там 6 месеца, проблема беше, че се наложи да я прехвърлят от едната група в другата и тогава нещо не случи с едната смяна лелички никак не ги харесваше.

Общи условия

Активация на акаунт