закупуване на имот в момента

  • 904
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
здравейте,бих искала да отворя една тема дали в момента падат цените на имотите и дали е изгодно да се купува жилище?И как е по-добре да се вземе на зелена поляна с една скица и картинка как ще изглежда или готово?Да при първият вариант е по-ефтино ,но пък риска е много голям,защото имам позната ,която си го закупи по този начин и се оказа голяма трагедия няма отваряеми прозорци ,а е само на 7 етаж,та не ми се мисли какво я очаква.Икой квартал е за предпочитане според вас?Благодаря ви за споделените мнения по въпроса.

# 1
  • Мнения: 253
В момента цените се покачват, закупуване на имот с цел инвестиция мисля, че е добра идея,   иначе ми се струва че е по-добре да се поизчака малко, ако това е възможно разбира се.
А колко хора "изгоряха" от тези картинки и полянки, мисля че и сама знаеш, по-добре заложи на сигурното - нали знаеш "око да види, ръка да пипне"  Peace
За кварталите е доста относително, зависи от това колко мажеш да дадеш, иначе, Гео Милев, Лозенец,Хиподрума, Бъкстон и Центъра, разбира се, което си е класика  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 38 441
Тази тема не е за тук.
Но вчера експерти ме посъветваха - да изчакам поне до края на годината.
Вчера по медиите обявиха качване на лихвите по ипотечните кредити.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
лихвите ще се качват, доста ще фалират , цените ще падат .... чакай

# 4
  • Мнения: 3 405
Цените ще падат, особено на панелите и на старото строителство.

# 5
На новите  жилища не знам дали ще паднат цените,но на старите панелки   поне знам,че винаги се намират купувачи.Не за друго,а защото  новите са много  по-скъпи в сравнение с тях.
Построените в момента  масово имат табели ПРОДАВА СЕ,но  нямам представа дали ако не се продаде нещо,строителната фирма  ще намали цените.
Все пак ,ако  ми се налага да си закупя имот,не бих отлагала тази инвестиция във времето.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 654
Тук съветват да се изчака и да се купува след Коледа
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-09-19&article=248627

Общи условия

Активация на акаунт