нов мол в софия -има ли такова животно?

  • 2 309
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
тези дни четох в интернет някаква статия (по -скоро пр публикация) за откриването на някакъв нов мол "приятели"в софия и понеже не ми стана много ясно за какво точно иде реч ще замоля някой по осведомен от мен да ми разясни ситуацията-има ли го вече мола или е само на проект ,и ако го има какви марки и магазини се помещават в него.хиляди предварителни благодарности . Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 709
Ако не се бъркам има търговски център с такова име на бул. Тодор Каблешков по посока пазара на Борово. Иначе строят мол България, но още е на ниво основи.

# 2
  • Мнения: 796
да "Приятели" се намира точно на "Тодор Каблешков" от бул. България посока "Цар Борис III. Не съм влизала ама ми изглежда доста малък 10-15 магазина...може и да греша де Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 180
Да, това е. Ходила съм два пъти, доста е беден. Има няколко магазина, но не е нищо особено. Има някаква пицария и супермаркет на долния етаж, ескалатори и хубави тоалетни Mr. Green.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 654
Вчера четох някъде по пресата, че се проектират няколко нови мол-а, кино Изток и кино Сердика бяха посочени като терени, за №3 не се сещам

# 5
  • Мнения: 39
 Hugблагодаря ви момичета за информацията.абе подозирах аз ,че става дума за голям хоремаг ,а не за "шопинг център" ама...
а иначе за новостроящите се молове аз лично знам за 2 сигурни и един проектен-давта сигурни са единия до нас на бул.Ситняково ,малко след пресечката с Черковна ,а втория е на Цариградско шосе около Окръжна (ама как го обясних Embarassed)абе там някъде от страната на Софияпрес .Проектния е на мястото на Ропотамо ,там и за небостъргач се говореше ама не знам ... ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Ще има и един до кръстовището на Черни връх и Сребърна, по точно на Сребърна - МОЛ-юг, май ще се казва, и т.нар. МОЛ България е на кръстовището на бул.България и Тодор Каблешков, до Била.

Общи условия

Активация на акаунт