Кога ли отново ще пазарувам в ВiLLA!?

  • 2 909
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Билла/Славия/общо взето ми е кварталния магазин и поне 2-3 седмично пазарувам там,но такова чудо като днешното не съм очаквала да ми се случи.Плащаме при касиерката двете с приятелката ми първо нейните продукти-касиерката:-"Нямам пари да ви върна 25лв"-и изчезва за 5 мин./После като отвори касата имаше и по 10 и 5 лв./.Връща се и маркира моите продукти и аз си ги слагам направо в пликчето закачено на рогчето на количката.Касиерката отново-"25лв.ви е сметката и чакайте малко!"-Идва с нейна колежка,накара ме да извадя всичко от плика и колежката и видя ,че всичко е наред,при което  нашата касиерка заяви:-Обичам курвите,но мразя курвенски номера!З"За мен нямаше значение,ако искат 2 пъти да ми преровят и джобовете,тъй като съм честен човек,обаче тази реплика ме потресе.Това пред детето ми и приятелката ми бременна в 8 месец #Cussing out.Да не говорим,че после ми поиска 29лв,а най-накрая 29.77лв.-на тази особа кой въобще и е дал да работи с пари и най-вече с КЛИЕНТИ не знам.Човешки ресурси нещо не са си свършили работата.За няколко минути се почувствах адски обидена и ядосана-хем крадла/това поне им е малко в работата да проверяват/,хем курва.Досега възрастен човек не се беше обръщал така към мен и въпреки извиненията и  и на зам. управителката ситуациата просто е ужасно неприятна.Направо съм потресена!

# 1
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 483
на твое място, преди да пусна темата тук, бих извикала управителя и бих написала жалба.Егати и простотията на персонала им, потресена съм.За тази реплика подлежи на дисциплинарно наказание, да не говорим че носи отговорност и може да я осъдиш за обида и клевета.И пред детето, направо ми кипна кръвта #2gunfire

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Не мога да повярвам, че това се е случило, но пък при тази липса на хора за работа (изпитала съм го на собствен гръб) явно вземат когото и да било, а е пълно с ненормалници! Но си права да си търсиш компенсация за унизителната ситуация!  Naughty

# 3
  • Мнения: 1 691
Миличка, тази тема не е за тук. Имаш съчувствието ми все пак!

# 4
  • Мнения: 3 312
 Shocked  егати отношението

П.П. темата ти е за "На пазар"

# 5
  • Мнения: 2 821
Аз не разбрах, усъмнила се е, че сте везели нещо ли? И след като било наред защо се изцепва с такава реплика?/по-скоро риторичен ми е въпроса/
И няма ли касов апарат? Как така се сменят сумите?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз не разбрах, усъмнила се е, че сте везели нещо ли? И след като било наред защо се изцепва с такава реплика?/по-скоро риторичен ми е въпроса/
И няма ли касов апарат? Как така се сменят сумите?
Явно като изчезна за 5 мин., уж да вземе пари да върне на приятелката ми, е решила,че нещо съм си сложила в плика.След това установи с колежката си ,че нищо не съм взела и тогава се изказа.Аз даже в първия момент много не реагирах,реших че има проблем в касовия апарат,защото първо ми поиска 25лв.,после 29лв.,а накрая 29.77лв. и е някаква рутинна проверка.
Иначе и колежката и потвърди какво е казала и зам. управителката ми се извини.
 Знам,че темата е за На пазар,но пак ще пиша -НАПРАВО СЪМ ПОТРЕСЕНА и исках повече хора да я видят.Скоро имаше тема за Кауфланд,че маркирали повече отколкото е цената на продукта.Като се замисля,предпочитам да си отварям очите какво ми маркират,откоркото да ме обиждат като ...В магазин,в който оставям 300-400лв. месечно такова отношение ми се вижда абсурдно.

# 7
  • Мнения: 1 554
 Rolling Eyes тази овцЪ ако се беше обърнала към мен щях да и разбия устата ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
Моля темата да не се превръща за и против софиянци или кой има право да живее в София.Тук става на въпрос за елементарно възпитание,уважение към клиента,затова че ни развали приятната разходка с простотията си.Добре,че детето още не разбира такива дълбокосмислени изказвания. ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Напълно те разбирам как се чувстваш!
Имах подобна случка в Мосю Бриколаж в Пловдив и от тогава не съм стъпила там повече. Разбира се, извиках управителката, но се оказа, че не е в магазина. Все пак писах в книгата за оплаквания. Надявам се този Георги вече да е уволнен, че такива нелюбезни и глупави хора като него могат да уронят престижа на всеки магазин.

# 10
  • Мнения: 257
Ужас  това е недопустимо отношение защо не си потърсиш правата на телефона на защита на потребителя аз бих постъпила тъка
направо ти съчувствам

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Е как може такова отношение #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 518
Аз не разбрах, усъмнила се е, че сте везели нещо ли? И след като било наред защо се изцепва с такава реплика?/по-скоро риторичен ми е въпроса/
И няма ли касов апарат? Как така се сменят сумите?
Ами на женицата явно това й е любимата реплика и скоро не е имала повод да я каже. Не че точно там й е било мястото, де... Като е видяла, че не е права... доста неподходяща реакция! Може да не си е изпила хапчетата Joy Към авторката - съжалявам, че си преживяла подобна грозна сцена, трябвало е да я фраснеш тая! #Cussing out #2gunfire

# 13
  • Мнения: 80
Не знам как си се стърпяла,но явно е било заради това,че  си била с детенце и  бременна приятелка.Не е въпроса  да и разбиеш  мутрата проста(макар,че е голямо изкушение),но  това  влечуго само с думи  го навираш там,откъдето е излязло !Съжалявам,че  си преживяла такова неприятно преживяване.Подобна простотия ми се случи отдавна в Рамстор.Мъж зад щанда с деликатеси  ме изкоментира много звучно с колегата си,мислейки ,че съм сама.Даже обогати коментара си с неприлични жестове.Докато успях да се обърна,мъжа ми  беше прескочил зад щанда и  го завря със шутове под масата за рязане.Дойде охраната,но не се намеси.А "отворения" така и не пожела да  излезе .

# 14
  • Мнения: 2 821
Не знам как си се стърпяла,но явно е било заради това,че  си била с детенце и  бременна приятелка.Не е въпроса  да и разбиеш  мутрата проста(макар,че е голямо изкушение),но  това  влечуго само с думи  го навираш там,откъдето е излязло !Съжалявам,че  си преживяла такова неприятно преживяване.Подобна простотия ми се случи отдавна в Рамстор.Мъж зад щанда с деликатеси  ме изкоментира много звучно с колегата си,мислейки ,че съм сама.Даже обогати коментара си с неприлични жестове.Докато успях да се обърна,мъжа ми  беше прескочил зад щанда и  го завря със шутове под масата за рязане.Дойде охраната,но не се намеси.А "отворения" така и не пожела да  излезе .
ooooh!...леле майкооо

Общи условия

Активация на акаунт