Давайте цветни идеи за детски стаи - 6

  • 18 002
  • 157
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честита ни нова тема. Peace
Момичета,някой от вас да е попадал на лилаво пдч,но наситено не избеляло.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 005
Запис Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 817
Черепахова, много свежа стаята Laughing
За местата на гардероба и скрина , мисля че са си точно на мястото. По- големите мебели е редно да са в дъното на стаята /като се влиза от вратата/ ,иначе ще закрива скрина.
Но неможе ли да изтеглиш гардероба мааалко по-далеч от прозореца /около 30 см. примерно/, та да можеш да си сложиш перденце. Или нямаш място? newsm78
Много ще отива перденце на тази сладурска стая.То и в момента може да се измисли нещо, например перденцето на балконската врата да е хванато с панделка по средата и да е декоративно. newsm78

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 00:49 от _venera

# 4
  • Мнения: 2 803
Записче. Laughing

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Цоп и аз тук!  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Черепахова, много ви е хубава стаята, честито   bouquet
А само за ориентация спрямо нашата - колко квадрата е вашата стая  Laughing

Честита ни нова тема. Peace
Момичета,някой от вас да е попадал на лилаво пдч,но наситено не избеляло.

И мен това ме интересува, че аз искам нашата да е зелено с лилаво и бяло  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 766
Благодаря на всички!
Венера  bouquet за идеите. Място има, ще го дръпнем.
Змейковица, стаята е 3,50 на 5,50 приблизително.

# 8
  • into the blue
  • Мнения: 771
Черепахова,поздравления,да ни я покажеш пак като налепиш  и стикерите!

# 9
  • Мнения: 351
Змейковица,  фирмата за плоскости до КАТ имат голям избор на цветове. Можеш да провериш и в Гема

# 10
  • Мнения: 1 425
Хопала и аз при вас....... Whistling
Ние поръчахме пердета на колите ще са естественно,утре ще ходим и за килимче..... PeaceОбаче се чудя тез подложки дето се слагат в/у бюрата да пише детето на тях без да цапа бюрото.....къде да ги търся..... newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 482
Хопала и аз при вас....... Whistling
Ние поръчахме пердета на колите ще са естественно,утре ще ходим и за килимче..... PeaceОбаче се чудя тез подложки дето се слагат в/у бюрата да пише детето на тях без да цапа бюрото.....къде да ги търся..... newsm78

Такива подложки се продават в книжарниците, аз лично съм виждала и в Метро, но ако търсиш някакъв конкретен мотив не мога да помогна.  Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 214
Запис Peace

# 13
  • Мнения: 752
И аз запис.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Змейковица,  фирмата за плоскости до КАТ имат голям избор на цветове. Можеш да провериш и в Гема

До КАТ проверих, а къде е това второто
А знаеш ли къде мога да намеря МДФ лак (за вратички ми трябва) - до КАТ не видях  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт