Препоръчайте ми дезинфектант за пране

  • 2 575
  • 5
  •   1
Отговори
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 312
Здравейте!
Търсих из форума,търсих и в гугъл, но нищо конкретно не ми излиза по въпроса.Трябва ми дезинфектант за пране, но не за бебе,а за нашето си пране - на големите Simple Smile Нещо ефективно против разни гъбички,мухъли, бактерии и т.н. Кажете вие какво ползвате?
П.С. Само да кажа,че съм наясно с техниките гладене и изваряване, но не мога да ги прилагам често .... Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз никога не съм чувала за такъв дезинфектант и не съм ползвала. newsm78 Логично погледнато, много малко микроорганизми остават живи в извънтелесна среда, а ако има такива една температура от 60 градуса би трябвало да ги убие. Аз не съм привърженик на прекалената стерилност, защот е доказана, че има голям принос към алергиите и автоимунните заболявания.

# 2
  • Мнения: 38
Белина ще ти свърши работа.
Тя както доместос съдържа хипохлорид.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пери си дрехите на по висок градус ако позволяват. А за препарат и аз се сещам само за белина.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Сано нямаха ли някакъв прах за пране с антибактериален ефект? Май съм виждала някъде.... Можеш да провериш.

# 5
  • Мнения: 18 542
Аз не разбрах защо искаш да си дезинфектираш прането? Ако обясниш по-подробно, може да ти се дадат по-адекватни предложения според случая.

Общи условия

Активация на акаунт