Отговори
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте мили момичета Simple Smile
Странна мисъл не ми остава мира.
Случват се неприятни неща в живота ми,и от психологична гледна точка искам промяна във външният вид Wink
Имам тъмно кестенява коса по рождение,но с годините доста съм побеляла.Е това не се вижда,защото от 20 години се боядисвам WinkПърво червеникаво,по-късно тъмно кестеняво,а напоследък ми харесва средно кестенявата коса(ако можете да си представите).
Но нещо не се получава,все става доста тъмна,към черно CrazyА аз не искам така.
Хрумна ми идея,да се подстрижа късо(не точно като момче),приятна къса дамска прическа.
И после да си изсветля косата и да се боядисам в желания цвят.
До тук добре.
За подстрижката,ще събера пари за добър фризьор,но за изсветляване и боядисване,няма да мога Sad
Та най-накрая въпросът ми е:
Знаете ли някоя фирма на продукт за изсветляване(добра марка-по някакъв начин щадящ косата),за да си го направя сама вкъщи Flutter
И ако знаете технологията на изсветляване,като времетраене и т.н.И колко време след това,мога да нанеса боята в желания от мен цвят.

Благодаря,ако можете да ми помогнете  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 258
Не съм сигурна,но мисля че с кастинга на Лореал може и да се получи желания ефект.Поне знам от личен опит че е добра безамонячна боя PeaceДано съм ти била полезна

# 2
  • Мнения: 19
mamma mia,аз лично бих те посаветвала да отделиш пари за да отидеш да те бояадисат,защото кадето и да се подстрижеш косата расте,докъто ако я обезцветиш сама в къщи е твърде вероятно да си унищожиш косата,а това е много гадно.Казвам ти го от личен опит Naughty.Сега е излязъл някакъв обезцветител на Loreal,който много щади косата,но за съжаление го има само в салоните.Аз така преди доста често си съсипвах косата и след това играеше ножицата задължително колкото и да не исках,и вече не се лъжа Wink.Но ако все пак си решила да се разкрасяваш в къщи и аз бих ти препоръчала да вземеш Loreal PeaceЖелая ти успех и дано съм ти била полезна.

# 3
  • Мнения: 1 596
Много ви благодаря Heart Eyes
Прочетох някъде за този продукт:
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id= … 4aced7fddb2929eb2
Чували ли сте за него?
Само един път ли се нанася или повече?

# 4
  • Мнения: 1 258
Лично аз  съм пас.Това за първи път го виждам. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 250
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196072.0
Виж тук. Има доста коментари, включително и на момичета, които са се изсветлявали в домашни условия. Дано намериш своя начин.

# 6
  • Мнения: 1 596
Благодаря Чуузи Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 164
Много ви благодаря Heart Eyes
Прочетох някъде за този продукт:
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id= … 4aced7fddb2929eb2
Чували ли сте за него?
Само един път ли се нанася или повече?

Аз съм ползвала точно този продукт,в домашни условия.Останах доволна от резултата,от черна косата ми стана жълто руса.Стоях по дълго от указаното време и косата ми оцеля,но се поизтощи,защото я намазах два пъти за два дни.След изсветляването я боядисах в желаното светло кестеняво,но боята се отмива много бързо и вече няколко месеца не успявам да задържа цвета.Пробвах най-различни марки бои и професионални и не,но винаги след две седмици косата ми е пак руса,наистина не жълто руса а готино пепеляво,но аз искам да постигна различен резултат от русо.А Кастинга на Лореал се отмива най бързо защото е безамонячна и не се задържа.

# 8
  • Мнения: 164
Много ви благодаря Heart Eyes
Прочетох някъде за този продукт:
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_37&products_id= … 4aced7fddb2929eb2
Чували ли сте за него?
Само един път ли се нанася или повече?

Забравих да спомена,че оксидантът е 1л. и ти остава много от него.След това реших да пробвам и боята FRAMESI за да мога да уползотворя оксиданта,но никак не останах доволна от резултата не само,че отново се отми цвета ами и по важното е,че косата беше доста суха след това.

# 9
  • Мнения: 1 596
Мерси много,
а този продукт лесно ли се намира?
Прочетох из интернет и за някакъв син прах на Рилкен,имал учудващо добри резултати.
Някой да го е ползвал Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 413
mamma mia,аз лично бих те посаветвала да отделиш пари за да отидеш да те бояадисат,защото кадето и да се подстрижеш косата расте,докъто ако я обезцветиш сама в къщи е твърде вероятно да си унищожиш косата,а това е много гадно.Казвам ти го от личен опит Naughty.Сега е излязъл някакъв обезцветител на Loreal,който много щади косата,но за съжаление го има само в салоните.Аз така преди доста често си съсипвах косата и след това играеше ножицата задължително колкото и да не исках,и вече не се лъжа Wink.Но ако все пак си решила да се разкрасяваш в къщи и аз бих ти препоръчала да вземеш Loreal PeaceЖелая ти успех и дано съм ти била полезна.
На абсолютно същото мнение съм!

# 11
  • Мнения: 1 258
bonkaivanova ,много ми харесва цвета на косата на момичето от аватара ти(ако си ти ще се радвам да ми кажеш с какво го постигна) Peace

# 12
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви  bouquet
А този обезцветител на Лореал как да го намеря,като го имало само във фризьорските? Shocked

# 13
  • Мнения: 164
Благодаря ви  bouquet
А този обезцветител на Лореал как да го намеря,като го имало само във фризьорските? Shocked

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=122  -ето обезцветителя на Лореал,можеш да си го поръчаш от тук,но какво ще го правиш толкова количество Shocked


http://www.evaprofessional-bg.com/haircolor.html  -тук също има обезцветител в големи и малки разфасовки е.Аз все още не съм изпробвала нищо на тази фирма,но си поръчах маска за коса CAPILO и доставката е безплатна,утре ще я пробвам,но прочетох доста добри отзиви като цяло за марката-била от ранга на Лореал професионал.

# 14
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
Вчера се подстригах....късо,като момченце Laughing
А днес ще си правя експеримента с изсветляването и боядисването,с продукти на Гарние.
Пожелайте ми успех Flutter
Само да ви попитам,колко време след изсветляването може да се сложи боята?
По спомени от едно време,защото съм го правила във фризьорски салон,веднага след изсветляването се поставя боята(след измиването естествено).
И друг въпрос.След като отмия изсветлителя,да мия ли косата със шампоан или само с вода?

Мерси Blush

Общи условия

Активация на акаунт