Относно Хомеопатията

  • 613
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте мами,
първо искам да се извиня че може би има отговор на моите въпроси свързани с хомеопатията, а аз не съм ги прочела, но просто наистина нямам физическата възможност да изчета многобройните ви теми.
Интересувам се от скоро от хомеопатия - признавам си че подхождам с голямо недоверие, особено за лечение на деца. Прочетох някоя и друга книжка, но така и не намерих отговор на въпросите които ме интересуваха. Става дума за дете на 8 /осем/ месеца, недоносено - 5.5 коригирани, родено трета степен недоносеност, кислородо лечение 10 дена, 42 дена престой в кувьоз. Следствие на кислородо лечението има ретинопатия - ROP stadium V, Буфталмус - Buphthalmus и за капак  високо вътре очно налягане и leokoma corneae следствие от ретинопатията. Слава богу всичко друго си му е наред.  Първата ми среща с хомеопат беше във връзка с хрема и невъзможността за използване на лекарствени средства от традиционната медицина поради страничните ефекти /повишаване на ВОН/. Изненадващо и за мен самата хремата на детето изчезна за два дена. Реших да се посъветвам и за основните ни проблеми /очните/, но нашата лекарка хомеопат ни препоръча директна среща с проф. Кулкарни, т.к. тя не се е сблъсквала с такъв случай. Бих искала да запитам някой от вас има ли наблюдение за лечение на този род заболявания с хомеопатия и какво ви е мнението за проф. Кулкарни? Предстои ми среща с него и искам да си изградя някаква представа за методите му на работа. Също така съвместими ли са традиционната медицина /оперативни интервенции/ и хомеопатия?
Благодаря предварително.  Hug

# 1
  • Мнения: 1 095
Аз не мога да ти помогна,но има цяла тема за хомеопатите, автор е Александър.
Виж на 1-ва страница в подфорума !
Успех ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт