Какъв имуностимулатор ще ми препоръчате /за възрастни/

  • 5 756
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
От кой сте останали доволно и има ефект. Наближава зимният сезон, а искам да се предпазя от настинки, тъй като съм много податлива.
Благодаря  Hug

# 1
Здравей Ирена.Аз бих ти препоръчала Имунобор.Защото той те предпазва и от вирусни и от бактериални инфекции а също има и тонизиращ ефект.Аз го ползвам вече трета година и съм много доволна.Аз го пия 10 дни 3х1 и после само по 1 дневно продължително време.Чао и ако имаш други въпроси питай ме.

# 2
  • Мнения: 1 059
Всяка сутрин чай с мед и лимон(шипка,липа,мента,мащерка-по твой избор и предпочитание) и Осцилококцинум по схемата 1 тубичка седмично 3 седмици,на 4-тата седмица почивка(ако го купиш ще прочетеш точно как се пие).
Аз също бях податлива към чести разболявания,но откакто родих все ми се разминава.Дано и ти си така!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също ти препоръчвам осцилококцинум Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз ти препоръчвам имунобор  Peace

# 5
  • Мнения: 9 814
Респивакс.
По едно на ден в продължение на месец.

# 6
  • Мнения: 1 232
В 1 kg течен мед слагам 100g пчелен прашец и 10 g пчелно млечице. Смесването е бавно, около 1 седмица.  По 1 с.л. на ден пия, когато се сетя през деня.

# 7
  • Мнения: 108
За Респивакса имам смътни спомени, че при започването му, не трябва да си болен, а аз вече съм....... ooooh! .......или бъркам

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
ЕсберитоксN(3пъти по 2тб.),съдържа ехинацея.Има го и на капки за деца.
Осцилококцинум също препоръчвам,на нас досега винаги ни е помагал.

Общи условия

Активация на акаунт