Неизчезващи гъбички в края на 9 месец!!!

  • 3 100
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Здравейте!
Преди около седмица лекарят,който заместваше моя любим гинеколог,който за нещастие бе излязъл в отпуск,ми откри гъбички.Това чрез вагинален преглед,не чрез микробиологичен анализ ThinkingПреди това бях лекувана от моя от бактериална вагиноза с "Флажил",може от това да са се получили.Проблемът е ,че от две подходящи лекарства-Гино Певарил и Гиназол мога да използвам само Гиназола,понеже към първото съм алергична.В 4 месец се излекувах  от гъбичките с Гиназол,но тогава той ги пресече веднага,а сега през цялото време на действие на Гиназола си имам и течението,и сърбежите Close Утехата ми е в това,че лекарят каза една седмица след първата доза-тоест вдругиден-да сложа още една доза.Притеснявам се и че терминът наближава,и че нямам доверие на другия лекар,и в диагнозата,и че лекарството няма да подейства,и че нещо ще се лепне на бебето.Вече нямам излишни средства за ходене по частни клиники,всички средства са ориентирани към раждането...
Дали има някой,преборил се  с тези гадове в толкова късен етап от бременността?

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 15:57 от victorychild

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Консултирай се с твоя или втори специалист.Гъбичките са доста неприятни.

# 2
  • Мнения: 718
Аз бих те посъветвала също да се консултираш с още 1 специалист. Аз имах в началото на бременността и допреди 2 седмици пак се повявиха, но ги излекувахме с Макмирор, моите бяха кандида. Също се чудя защо не ти пускат микробиологично изследване преди да ти назначат лечение, наистина с гинекологичен преглед се вижда дали има или не гъби, но точно какви са се установява с микробиологията. Възможно е да не те лекуват с правилното лекарство, но не съм лекар , нямам представа. Това си е сериозно все пак, ако ще раждаш нормално а и няма много време за умуване, така че действай. Аз ти желая успех и леко раждане!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се и с друг гинеколог и започнете лечение

# 4
  • Мнения: 9 973
Дали има някой,преборил се  с тези гадове в толкова късен етап от бременността?
не,с тях си и родих Close
но пък вече 1г. не съм имала Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 998
Явно през бременността може не само да повторят гадните гъби, но и да потретят.  Twisted Evil
Лекарят наистина може да види, че са гъбички и без микробиология. Освен това почти при всички бременни това е кандида.  На мен глобулите гинопеварил ми помогнаха, но ще видим докога. Жалко, че си алергична.

# 6
  • Мнения: 1 672
на мен моят гинеколог ми каза,че гъбичките не се лекуват  ooooh! с медикаментите които изписвали отшумявали,но не изчезвали докато някой ден пак решат,че се обадят  #2gunfire

# 7
колко време след употребата на гино певарил*3 да очаква изчистване трябва ли да мине определено време преди два дни сложих последната глобула няман оплаквания ама течението ни е все така като пресечено дали ще се изчисти

# 8
  • Мнения: 790
И аз съм за второ мнение

Общи условия

Активация на акаунт