супер лесно и вкусно екзотично пиле!

  • 4 957
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
момичета, една събота попаднах на предаването на звездев - някаква мацка му беше на гости и показа любимата си рецепта. хареса ми, защото е много лесна, а става сууупер вкусно ;о) в оригинал рецептата е с пилешки гърди, нарязани на пържолки. аз го направих с пилешки филенца : в намаслена тавичка нареждата пилешкото, поръсвате го с щипка захар и канела, гъби на филийки, покриват се с малко настъргани домати, сол и пармезан ( аз го направих с кашкавал), пече се в предварително загрята фурна на около 200-220 градуса. канелата дава много екзотичен и приятен вкус на ястието ;о) фпечатлих едни непредвидени гости в събота. трябват ви 500г пилешко, 100-150 гр.гъби печурки, 2-3 средни домата и каквото си имате за поръсване. апсулютна вкусотия!  Laughing Laughing Laughing

# 1
Подобна рецепта скоро Розичка беше пуснала със свинско месо. Наистина канелата придава нетрадиционене вкус, но и двамата с мъжа ми го харесахме newsm10

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ами, щом казвате ще го пробвам и аз, че пилешко имаме доста. Мисля , че канелата ще му придаде индийски привкус, а аз си падам по този вид храна Laughing

# 3
  • Мнения: 5 183
ммммммммммммм newsm10
Зву4и екзоти4но
С удоволствие ще го пробвам
  chef

# 4
  • Мнения: 249
Сега извадих пилешкото - ще го пробвам и аз! Канела ми звучи....хм странно да кажа.... Ама не пречи да пробвам:) може да ни хареса. Важно е да има разнообразие Grinning Ще кажа какви са отзивите

Общи условия

Активация на акаунт