Болки в крака?

  • 3 230
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте,
Това сигурно не е много за тук, а по-скоро за здравословния, но тук четат повече хора и... Embarassed

Бременна съм в 18 седмица и от два дена ме боли десният прасец по много странен начин. Определено не е мускулна треска, но боли постоянно. По прасеца преминава болка за няколко секунди и отминава. Не е от умора, дори когато лежа ме боли непрекъснато. Не е непоносима болка въобще, но е странно. Някаква вътрешна болка е, като мускул, вена...

Не ми се ще да безпокоя лекари в събота и неделя, та се чудех какво може да бъде и дали е опасно...

# 1
  • Мнения: 9 814
Крампи.
Нормално през бременността.
Консултирай се с гинеколога си.
Иначе се получава от липса на магнезии.
http://www.bb-team.org/articles/1620/

# 2
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, не съм сигурна, че е крамп... Знам какво е крамп, когато ти се свие мускулът и много силно боли, но след това минава. Това е различно, боли си лекичко, но постоянно...на приливи и отливи от няколко секунди. Може пък това да е някакъв по-друг бременен крамп? newsm78

# 3
  • Мнения: 9 973
и аз съм имала болки,но така и така все нещо ми беше некофортно,та не обръщах и много внимание на това Whistling

# 4
  • Мнения: 4 335
и аз съм имала болки,но така и така все нещо ми беше некофортно,та не обръщах и много внимание на това Whistling
И аз бях така,през цялата бременност все нещо ми имаше Wink

# 5
  • Русе
  • Мнения: 123
 На една от консултациите гинеколожката ми ме пита дали имам такива болки.Аз нямах,но явно често се среща при бременните.Мисля,че не е сериозно.Е,можеш да се консултираш с лекаря си,сигурно ще ти изпише нещо.Но не се тревожи  Hug
 Една мама е писала,че се получава от липса на магнезий.Ами хапвай тогава повечко неща,които го съдържат  Wink  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не мисля, че е нещо сериозно, но най-добре през работен ден се консултирай с лекаря си.И аз си мислих, че е от липса на Магнезий , но прочетох , че ти не мислиш , че е от това  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Да докладвам и тук: на следващия ден болките минаха, а гинекологът каза, че няма страшно. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 508
Само вдигам герултия за тоя дето духа... Laughing

# 9
  • Мнения: 27 524
Крампи, да. Нормално е. Кажи на гинеколога си. Може да е магнезий, може и да от липса на витамините В  Peace Не е притеснително  Hug

# 10
  • Мнения: 228
Здравей, не се притеснявай аз също имах болки в крака бях в 8 месец беше нещо отвратително не можех нито да легна нито да ходя абе нищо #Cussing out  на консултацията споменах на доки и тои ми каза, че е нормално и че с нищо не може да ми помогне, бебето било заело няква си поза и било натиснало някъв си нерв и оттам идвали болките  newsm78. Пожелавам ти в най скоро време да отмине болката  Peace 

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е.При мен започнаха в 9-я месец

# 12
  • Мнения: 2 090
Нормално е.При мен започнаха в 9-я месец
И при мен Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 4 290
И при мен се появяват от време на време. Може цял ден да ме боли крак без да е подут, а на следващия ден нищо ми няма. Явно наистина бебето притиска нещо и за това така се получава.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 508
На мен в момента ми се струва, че бебето ми притиска единия яйчник (матката, де, не бебето) и ме боли леко... Голямо притискане пада. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт