Наталия Симеонова

  • 4 051
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте!Искам да се свържа с Наталия Симеонова.Издирвам нейн телефон или личен e-mail.Моля ви,ако някоя от вас може да ми помогне с такава информация да ми пише.Може и на лични.Много ми е важно и спешно.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 891
Aз издирвам Jay Kay, за да се оженим. Наталия ще ми помогне ли?

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Опитай чрез сайта й:

http://www.moreotlubov.com/

# 3
  • Мнения: 4 585

В темата "Забавни клипове и други простотийки" видях снимка на писмо, с печат на пощенски клонове в Кюстендил и София - т.е. писмото бе пътувало, адресирано така:
София, ул Даблю даблю даблю море от любов точка ком.
пол. Наталия Симеонова.
Опитай, нищо не губиш.

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732

В темата "Забавни клипове и други простотийки" видях снимка на писмо, с печат на пощенски клонове в Кюстендил и София - т.е. писмото бе пътувало, адресирано така:
София, ул Даблю даблю даблю море от любов точка ком.
пол. Наталия Симеонова.
Опитай, нищо не губиш.

Аз залагам солидна сума пари, че писмо, адресирано по този начин, ще стигне до гореспоменатата дама  Peace

Кроасания най-добре те е посъветвала.  Peace
То едва ли връзката е точно с Наталия. По-скоро с екип сценаристи или не знам кои там, пак от екипа де  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 417
Ама вие още малко и телефона на Радо Прашката ще искате. Crossing Arms

# 6

В темата "Забавни клипове и други простотийки" видях снимка на писмо, с печат на пощенски клонове в Кюстендил и София - т.е. писмото бе пътувало, адресирано така:
София, ул Даблю даблю даблю море от любов точка ком.
пол. Наталия Симеонова.
Опитай, нищо не губиш.
Хахахахахаха  smile3532
Надали ще намериш неин имейл или личен телефон. По-скоро на предаването.

# 7
  • Мнения: 6 417
И защо пък надали? Аз го имам, пък и сигурно още поне 10 души, пишещи в този форум, ама така ли се раздават номера? Shocked

# 8
  • Мнения: 2 013
И защо пък надали? Аз го имам, пък и сигурно още поне 10 души, пишещи в този форум, ама така ли се раздават номера? Shocked

А Наталия Симеонова бременна ли е Joy Joy Joy Joy Joy

# 9
# 10
  • Мнения: 27 524
Ама вие още малко и телефона на Радо Прашката ще искате. Crossing Arms

Аз искам на Радо Шишарката пък  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 5 468
Ама вие още малко и телефона на Радо Прашката ще искате. Crossing Arms

Аз искам на Радо Шишарката пък  Crossing Arms
Радо Прашката чати с пълна пара в гепи ме и аз веднъж се наврях там и попаднах право на него. Мислех, че се бъзика, че е той, но ми включи камерата си и го гледах, как ми мига, миличкият Blush. Та, за Шишарката не мога да помогна, но който иска да се свърже с Прашката, да ходи в гепи ме.ком Heart Eyes Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт