За приема на Цитросепт

  • 2 812
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, знаете ли дали Цитросепт може да се дава на 2 приема , а не на 3-4, защото синът ми ходи на ясла и мога да му го давам единствено сутрин в млякото и следобед в сока?

# 1
  • Мнения: 2 005
Разбира се  Peace Така съм давала на моят син и бях доволна , но в млякото не се усеща никак горчивият му вкус  Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми ходи на градина също. Давам си го на 3 приема. Сутрин като стане, след обяд като я взема от градина и преди да си легне( към 22.30). Спазвам това, което е написано-3 приема вече трета година и съм доволна. Не давам нищо друго и лекарства почти не пие.

# 3
  • Мнения: 676
Разбира се  Peace Така съм давала на моят син и бях доволна , но в млякото не се усеща никак горчивият му вкус  Hug
Ама със АМ ли го даваш или с обикновено, защото аз сутринта му го сложих в АМ и ака по-меко и не знам дали е от това, че съм смесила цитросепта с АМ?Нали пише да не се дава заедно с пробиотици , а пък уж в АМ имало такива.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давай го със сок щом даваш АМ и те притеснява.

# 5
  • Мнения: 2 005
Аз му го давам в прясно мляко , за АМ незнам ... newsm78

# 6
  • Мнения: 233
Шефа ми се беше изжабурил с него но без да го разваря, направо с концентрата. Викали са линейка, едвам го спасили. След това зъболекарката половин година му оправя пораженията. Има много замаяни хора newsm78

# 7
  • Мнения: 75
Момичета а през колко месеца го давате и като го давате по колко месеца newsm78 2 пъти годишно за по два месеца дали е достатъчно или май трябва повече да го пие Thinking  bouquet

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 10:02 от galikrasi

# 8
  • Мнения: 1 949
Може ли да ми кажете дали мога да го давам заедно със сосчето от сладко от смокини (консистенцията е като рядък мед) - в 1с.л. да разтворя 3 капки цитросепт. Изобщо вие как го давате, освен в мляко, защото моята щерка не иска да пие прясно мляко, а в киселото го усеща  Rolling Eyes Пише да се разтвори в 150-200мл, но тя никога няма да изпие такова колич. горчива течност.

# 9
  • Мнения: 2 821
Шефа ми се беше изжабурил с него но без да го разваря, направо с концентрата. Викали са линейка, едвам го спасили. След това зъболекарката половин година му оправя пораженията. Има много замаяни хора newsm78
Брееее, толкова ли е отровно Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 233
не е отровно, просто е много силно, схваща се ченето и може да предизвика изгаряния в неразтворено състояние

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Може ли да ми кажете дали мога да го давам заедно със сосчето от сладко от смокини (консистенцията е като рядък мед) - в 1с.л. да разтворя 3 капки цитросепт. Изобщо вие как го давате, освен в мляко, защото моята щерка не иска да пие прясно мляко, а в киселото го усеща  Rolling Eyes Пише да се разтвори в 150-200мл, но тя никога няма да изпие такова колич. горчива течност.
Не пише да може да разтваря в такова сосче. Не мисля, че ще стане, то все пак е гъсто. Пробвай със сок, не се усеща.

# 12
  • Мнения: 1 949
Може ли да ми кажете дали мога да го давам заедно със сосчето от сладко от смокини (консистенцията е като рядък мед) - в 1с.л. да разтворя 3 капки цитросепт. Изобщо вие как го давате, освен в мляко, защото моята щерка не иска да пие прясно мляко, а в киселото го усеща  Rolling Eyes Пише да се разтвори в 150-200мл, но тя никога няма да изпие такова колич. горчива течност.
Не пише да може да разтваря в такова сосче. Не мисля, че ще стане, то все пак е гъсто. Пробвай със сок, не се усеща.

А в какво количество сок не се усеща? И каъв сок. Аз пробвах в 1к.ч. сок от ананас и го усети  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Във водна чаша не се усеща - около 200 мл. Днес дадох на сина ми в такава чаша и въобще не усети /аз не му и казах какво има вътре/  Wink

# 14
  • Мнения: 1 949
Във водна чаша не се усеща - около 200 мл. Днес дадох на сина ми в такава чаша и въобще не усети /аз не му и казах какво има вътре/  Wink

Много благодаря, ще опитам непременно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт