Дайте идеи за погача?

  • 1 001
  • 4
  •   1
Отговори
Моля, споделете как, кога и какво се прави на погача?! Събота или неделя е по-добре да се събират гостите, по обяд или привечер, какво се слага на трапезата и други за които се сетите.  Трябва ли да я отложа, или направя в друго време, ако някой от близките гости е зает тогава?!Благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Здравей, има теми за погачите в готварския. Иди там. И без това ще преместят темата ти  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251018.0 - това е една от темите. Мисля, че имаше още   bouquet

# 2
  • Мнения: 887
За всичко, за което питаш мисля, че можеш и сама да го решиш. Събота или неделя, на обяд или привечер няма значение. Погачата можеш да направиш след навършване на 40 дни на бебето.
Иначе важно е гостите на погачата да са само жени, питката и всичко останалао на масата трябва да е сладко. Погачата се разчупва над майката и бебето и се оставят пари и подаръци за детето.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Уфф, пак не съм чела както трябва. То ставало въпрос за обичая "на погача". При нас понеже не се нарича така и аз се заблудих. Сори   bouquet

# 4

Общи условия

Активация на акаунт