Готварска печка и съдомиялна ЕЛЕКТРОЛУКС

  • 2 442
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
Мацки искам да Ви помоля, ако някоя от Вас има някой от тези уреди и ако има инструкции на български език да ми прати или да ми каже от къде да си взема Praynig Тези, които са ми дадени от магазина в най-добрият случай са на руски, а аз не всичко разбирам от там  Crossing Arms

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Обаждаш се в магазина или отиваш директно и си искаш инструкции на български.На мен също така не ми бяха дали,а бяха ми обещали при закупуването да ми ги изпратят с уредите.Появи се проблем при един от уредите(бяхме накупили ел.уреди за около 5000 лв и нито един с инструкции на български),обадих им се като не пропуснах да спомена за комисията в защита на потребителите,та ми ги изпратиха на ел.пощата(живеем в Разград,а ги купихме от Русе).

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 710
определено отивай да си искаш инструкциите. Бяхме купили един телефон стационарен с майка. Уж имало според продавача инструкции на български, а като разкомплектовахме нещата се оказа,че няма. И понеже едни от функциите не можехме да разберем как работят след два месеца отидох и си взех упътване. Даже пак в момента нямаха, но аз настоявах да ми разпечатат веднага  Peace

# 3
  • Мнения: 1 554
и аз съм на мнение,че трябва да си искаш инструкциите,иначе моите уреди са електролукс,печка,съдомиална,хладилник,пералня Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 308
Ами то зависи от модела,има все пак много,с различни функции.
Аз имам инструкци за плот и фурна Електролукс,обаче ме притеснява че пише други модели.Дано да няма разлики като започна да разучавам функциите.Иначе се обаждам да досаждам за други.Така че смело,искай си на български.

Общи условия

Активация на акаунт