Полупрозрачна пудра на Avene

  • 2 338
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Издирвам полупрозрачната пудра на Аvene вече повече от седмица в София, и във всички по-големи аптеки ми казват, че досега са получавали единствено от крем-пудрата на Avene, а за въпросната не са и чували. Става въпрос за ето тази пудра: http://www.echemist.co.uk/Product.aspx?ProductId=97
Ако някой я намери ще съм благодарна да сподели Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 413
Здравейте!
Издирвам полупрозрачната пудра на Аvene вече повече от седмица в София, и във всички по-големи аптеки ми казват, че досега са получавали единствено от крем-пудрата на Avene, а за въпросната не са и чували. Става въпрос за ето тази пудра: http://www.echemist.co.uk/Product.aspx?ProductId=97
Ако някой я намери ще съм благодарна да сподели Simple Smile
Я кажи сега защо я издирваш,какво и е толкова хубавото? Simple Smile

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте!
Издирвам полупрозрачната пудра на Аvene вече повече от седмица в София, и във всички по-големи аптеки ми казват, че досега са получавали единствено от крем-пудрата на Avene, а за въпросната не са и чували. Става въпрос за ето тази пудра: http://www.echemist.co.uk/Product.aspx?ProductId=97
Ако някой я намери ще съм благодарна да сподели Simple Smile
и аз да попитам кое и е специалното?
тук я има по вси4ки аптеки, които породават  продукти на Авен

# 3
  • Мнения: 12
Закупих си прозрачния вариант ( с много светла кожа съм) юли месец от Аптека Ремедиум. В наличност бяха и брозниращият вариант, и гамата крем - пудри. Мисля, че няма да има проблем да се намери и по другите аптеки, предлагащи продукти на Авен  Peace

Иначе от самата пудра съм много доволна, ползвам я редовно  Peace
Има фина текстура, придава много естествен завършек (няма нужда от напластяване). Аз я ползвам върху фон дъо тена (Toleriane на  La Roche Posay в дните, когато кожата ми е раздразнена от нещо, и Double wear Light на Estee Lauder в "хубавите" ми дни  Embarassed Последният го закупих след като прочетох мнения в Красива мама, изключително доволна съм и благодаря на всички мами, които дадоха отзиви и ми помогнаха да се реша     bouquet ). Та за пудрата - фиксира идеално фон дъо тена, не тежи, има свеж вид и на естествена, и на изкуствена светлина (голям плюс според мен).  Същевременно обаче всеки, който не е с много бяла кожа, може би ще изглежда малко блед от тази пудра и вероятно би му отивал повече бронзиращият вариант (предполагам на база моя тен тип "моцарела"  Joy )

Преди нея съм използвала антибактериалната на Манхатън, тя също ми е вършила добра работа, (по - покривна е), но съм доволна от промяната.

А преди всичко нямам търпение да приведа отново кожата си във вид, в който няма да имам нужда от тези, макар и чудесни, продукти...  Rolling Eyes

П.С. Пропуснах единствено да спомена цената - 35лв. (месец юли) ...   bouquet

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 16:26 от Myriad Canaan

# 4
  • Мнения: 438
Заинтригувахте ме  Thinking Каква и е цената?

Общи условия

Активация на акаунт