LaRedoute.fr - 81 - Обсъждане. Всичко за поръчката!

  • 45 387
  • 968
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
АБСОЛЮТНО НЕДОПУСТИМО Е В ТЕМАТА ДА СЕ ПУБЛИКУВАТ ОБЯВИ ЗА ПРОДАЖБА НА НЕСПОЛУЧЛИВИТЕ ПОКУПКИ, ТЪЙ КАТО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА ГО ЗАБРАНЯВАТ!


Тук може да обявите за продан неуспешните си покупки.
Моля, когато сте си продали стоката, да ми пишете на ЛС, за да я махна от обявите.

И бъдете така добри да използвате преводач, преди да питате и да не се записвате в темата, защото тя набъбва до безобразие!



Какво е
La Redoute,
как става поръчването оттам,
с кои карти, размери, описания,
кога пристига поръчката и как и всичко,
свързано с пазаруването от там:




и





Адресът на Ла Редут, на който се изпращат запитвания за проблеми с поръчките


Още размери:
Дамски
Мъжки
Детски
Размери на сутиени


ПРЕВОДАЧ ОТ ФРЕНСКИ НА АНГЛИЙСКИ, ОТСКОРО И НА БЪЛГАРСКИ
ОЩЕ ЕДИН ПРЕВОДАЧ ОТ ФРЕНСКИ НА БЪЛГАРСКИ
ПРЕВОДАЧ ОТ ФРЕНСКИ НА БЪЛГАРСКИ
ЦВЕТОВЕТЕ НА ФРЕНСКИ

Често срещани съобщения:
Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse 
Картата е отхвърлена, моля свържете се с банката.
Единствено с Виза Електрон на ОББ не може да се плаща в сайта.

Disponible imediatement Артикулът го има в наличност.

Epuise Артикулът е изчерпан. Няма в наличност.

Article non livrable dans les DOM-TOM /livrasion/ et à l'international Артикулът не се доставя в чужбина. Трябва да се извади от кошницата.

Disponible sous 3,5, 12...semaines Ще бъде в наличност след 3,5,12... седмици. Не може да се поръча в момента. Същото важи и за подаръците.

Suivi de commande Мястото, където може да видите вече направените поръчки.

A domicile Поръчката е изпратена на домашния адрес, очаквайте я.

Non factures Поръчката все още не е фактурирана. Обикновено ги фактурират бързо. В събота и неделя става доста по-бавно.

Мes remboursements Това е мястото, където може да видите, какви отказани артикули имате, от коя дата и на каква стойност. 

EN COURS DE PREPARATION Статусът на поръчката: в процес на подготовка. Той НИКОГА не се променя, дори и за получени отдавна поръчки.

Ако нямате кредитна карта, нямате възможност да вземете тази на съпруга си, има опасност той да разбере, това вече няма да е проблем за вас, защото тук има мами, които могат да поръчат вместо вас. Свържете се с тях на лични съобщения, дори и да сте от провинцията. Те ще ви изпратят поръчаните артикули по пощата.

Поръчки прави 450 срещу 3-5 лева, като таксата е за транспорт. Можете да пишете и на Мама Бобо.
За Пловдив и региона може да си поръчате при Змейковица и при Духи Пухи
За Бургас и региона може да си поръчате при Силвето 85


Поръчките, тежащи до 2 кг пристигат в районните пощенски станции.
За София - поръчките, тежащи над 2 кг пристигат в Разменна пощенска станция при Митница София. Митницата се намира тук
Адресът на Столична митница е ул. Веслец 84 /зад централната Автогара/ и работи от понеделник до петък от 8.30-12.30 и от 13-16.30 часа. Събота и неделя почива.

Известие се получава винаги, независимо дали пратката ви е за поща или за митница, независимо дали живеете в голям град или село.
Поръчките се получават лично с лична карта или с попълнено пълномощно от задната страна на известието и лична карта на получателя и пълномощника.
За Пловдив - митницата се намира на ул. "Иван Вазов" № 45. Карта Телефонът й е 622-544
За Варна - Телефонът на митницата е 60-41-43, Клон 28
За Русе - телефонът на митницата е 082/83 79 99
В малките градове и селата, където няма клон на Митницата, поръчките пристигат в пощенските станции.

Предишни теми:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 53 54 55 56 57 58 59  60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ] 80

# 1
  • Мнения: 368
искам първа Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 518
duhi_puhi ние в момента сме 74см,годинка и един месец, но якета 81 й стават Peace

# 3
  • Мнения: 8 242
Тази парка дали я има някой да сподели отзиви?
Виждала съм, да се коментира, ама не помня кой  Rolling Eyes

а някоя мама( или немама) може ли да даде реална снимка на тези дънки ето  и, ако може обути да се види как седят?
Точно се обсъждат в момента Simple Smile Виж няколко от последните мнения в предната тема Simple Smile

Аз се чудя дали ще мога да ги постесня малко  newsm78 Щото ако взема по-малък номер не знам дали ще си напъхам баджаците  Mr. Green А и май май 2 номера по-малко ще ми трябват за нагоре.. Изобщеееее..
А си ми харесват пък  Crossing Arms

duhi_puhi ние в момента сме 74см,годинка и един месец, но якета 81 й стават Peace
Благодаря  Hug

# 4
  • into the blue
  • Мнения: 771
Ако някой има р/р 114 или 126 от тези ще помоля за мерки,тъй като се двоумя м/у двата размера
 

# 5
  • София
  • Мнения: 113
цоп ето ме и мен

# 6
  • Мнения: 200
И аз съм една от първите  Hug
и да не е съвсем спам може ли размер на 42 или 44 размер на тези дънки

# 7
  • Мнения: 3 372
и аз тук

# 8
  • Мнения: 3 210
duhi_puhi, и аз те съветвам да вземеш 81  Peace Моника е почти на 2 - 86 са й добре. Между другото има блузи 81 от миналата година, които все още й стават, ама тя си е слабичка по принцип - баш фина мома  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 368
rochi знам, че Петя ги има , но са 34 номер. Не съм чела друг да се е хвалил с тях. Embarassed А може и да греша.
И аз съм ги харесала, но още се чудя, тънички са, видях ги на живо. Няма да станат за зима.

# 10
  • Мнения: 2 616
Каква е кондиката с тези "предпочитани"артикули и после как да си ги видя? Сложила съм там на няколко такова определение, обаче не мога да стигна после пак до тях

# 11
  • Мнения: 200
Е, жалко  Cry. Аз ги исках за зимата. Иначе знам, че Петя ги има (четох в темата), но нейният размер е много по-малък и да даде мерки няма да мога да се ориентирам.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 706


http://www.laredoute.fr/vente-le-pantalon-velours-lave.aspx?prod … 6&prodcolor=3 -за 1 евро стават,размер 174 в червено-за майка ми са.


ще хомоля и аз за размер в ханша

# 13
  • Мнения: 3 210
Е, не са съвсем тънички - сравнено с последните на Актив, дето ги взех уж за зимни, тези са си направо за ескимоси  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 232
И аз да се запиша на първа страница, и да питам - някой пробвал ли се е с 32 номер от дънките на Типстер. А, и чакате ли още поръчки от края на август, моята от 31.08 още я няма  Tired

Общи условия

Активация на акаунт