цветна снимка

  • 820
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета!Знае ли някой какво означава да ти пропусне контрастното вещество на няколко места при цветна снимка?Правих я при д-р Капка Атанасова.Означава ли това че имам запушване? Sad Лекарката  не беше особено притеснена и каза,че ще стимулираме овулацията след месец...Много съм притеснена!Вече 2 години се опитваме и все не става... Sad А за доц.Маркова какво ще кажете?И двете работят в Майчин дом-Варна

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Предполагам,че имаш стеснения на някои места,но като цяло са ти проходими тръбите.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Успокой се, щом е пропуснало веществото, значи не са запушени тръбите. Е, може да са нагънати повече от нормалното, но все пак не е най-лошото. Не мога нищо да кажа за тези 2 лекарки, но слушай сърцето си на коя да се довериш. Успех ти желая!

# 3
  • Мнения: 3 453
.... каза,че ще стимулираме овулацията след месец...
А спермограма имате ли? Rolling Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Според мен имаш проходимост на тръбите .не се притеснявай допълнително  Peace

# 5
  • Мнения: 2 343
Щом пропускат е добре, но какво ли означава на "няколко места" newsm78. По-добре и се обади и питай подробно. Хоуп е права, за да се прави стимулация трябва да имате задоволителна СГ.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 384
А за доц.Маркова какво ще кажете?И двете работят в Майчин дом-Варна

какво те интересува по-точно?
последно миналата година реши,че моят случай е безнадежден и да се ориентирам към инвитро с донорски яйцеклетки или осиновяване  #Crazy
в софия не мислят като нея! Party

иначе е внимателна,обяснителна и много директна!помогнала е на доста семейства/избирателно според мен/,но...сега изостави малко нещата за да даде шанс на по-младите лекари да се изявяват!/това са нейни думи/

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт