Ориzови спагети с яйца??

  • 5 147
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Моят мъж е ял някъде ориzови спагети с яйца (така го описва) и вече ми носи четвръто пактче с ориzови спагети и иска да му наготвя. Обаче не може да ми обясни нищо по-подробно, а аz идея си нямам какво е ял  newsm78 Ако някой се сеща, моля да помага  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 906
Аз си правя оризови спагети със зеленчуци. Иначе в един китайски съм яла оризови спагети със зеленчуци и яйца, по - точно омлет нарязан на ивички. За това ли става въпрос  newsm78 ?

# 2
  • Мнения: 1 951
Не е това  Sad Като zабулени стояли яйцата  newsm78

# 3
  • Мнения: 425
Моя мъж ги прави така. Довечера ще го питам как точно ги прави и ще ти кажа. Стават точно като в китайските ресторанти. Яйцата приличат на парцали в спагетите.

# 4
  • Мнения: 1 951
Да, точно така го обясни той  Grinning Много ще съм благодарна zа рецепта, че от кога ми се моли милия  Wink

# 5
  • Мнения: 425
Разпитах милото и ето рецептата:
Спагетите се сваряват както си пише на опаковката.
В дълбок тиган (най - добре WOK) се сипва олио и се чукват яйцата. От време на време се разбъркват и като станат готови се слагат в друг съд. В тигана се запържва пилешко месо нарязано на лентички. Като стане почти готово се добавя лук, чушки, моркови, зеле (всичко на лентички) и каквото още искаш. Разбъркваш хубаво да се позапържат всички продукти, слагаш сол, черен пипер, лют пипер, соев сос, слагаш спагетите и яйцата, разбъркваш пак и това е.

Моя мъж много обича да готви и постоянно експериментира (хубавото е, че винаги са сполучливи експериментите), та миналата седмица това нещо го прави с фиде вместо със спагети и стана супер. и после се чуди защо дебелея от както сме заедно Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 951
Благодаря ти много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт