Жена с пари е като луд с картечница

  • 2 314
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
здравейте Hugкато кажа на мъжа ми дай ми пари за лични нужди и той ми казва ти пак ли взе картечницата? MoneyКато всяка жена обичам да пазарузам,но си мисля ,че е в умерени граници ако има такива JoyА при вас как е?

# 1
  • Мнения: 2 448
Мъжете обичат да харчат пари, точно колкото и жените, само дето си мислят , че го правят за важни и значими работи.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 516
Аман от клишета!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
обичам да пазарузам,но си мисля ,че е в умерени граници ако има такива JoyА при вас как е?

В нищо не си падам по умерените граници - винаги съм на някоя от двете крайности.

# 4
  • Мнения: 4 496
"Умерени граници" при мен е доста разтегливо понятие. Шопингът ме успокоява, а какво по-важно от спокойна жена вкъщи? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 301
аз не прекалявам ... много често  Embarassed умерени граници ми е непознато понятие - или е, или не е. Не съм почитател на средните положения във всичко. Това значи, че съм крайна  newsm78 , по-скоро бих се определила като "не се задоволявам с това, което ми предлагат искам това, което аз си избера"  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 965
Не мога да коментирам конретния случай, защото е далеч от нашата ситуация. И двамата харчим много, но и двамата работим много и печелим добре. Никой на никого не дава пари /общи са, ама рядко стигаме до парите на другия - обикновено бъркаме в общата каса само за наистина големи покупи/ и никой на никого не държи сметка. По отношение на шопинга - при мен "умерени граници" не съществуват - и на мен ми действа успокояващо и тонизиращо. Мъжът ми също купува всевъзможни неща - от полезни до пълни боклуци /според мен, защото на него му се струват свръх необходими/.
Темата е за ДиС май  newsm78.

# 7
  • Мнения: 253
Определено прекалявам, но щом ме прави щастлива ще го правя  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 253
Не ми се налага да търся пари от мъжа си (салва Богу!).  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 7 474
Мъжете обичат да харчат пари, точно колкото и жените, само дето си мислят , че го правят за важни и значими работи.  Mr. Green


Абсолютно ooooh!

П.П. Мога да харча и доста повече .....  Whistling Whistling

# 10
  • Мнения: 304
обичам да пазарувам-това ми е хоби Grinningпазарувам за себе си,но понякога вземам по нещичко и за другите Hug Hug

# 11
Аз пък много мразя да пазарувам. Не, че мразя самото действие, но не понасям обикалянето на 10 магазина подред. Влизам в някой магазин и купувам от него, рядко обикалям по 2-3. Само в много редки случаи. Единствено в парфюмериите се заседявам, но никога не влизам в повече от една.

# 12
  • Мнения: 4 433
Аз съм от тия дето не прекаляват Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 665
Какво означава прекаляване? Всеки се простира поред чергата си. Не съм изпадала в умопомрачение да си купя нещо за 100 лв при положение че знам че ако го направя у дома ще останем с 20 примерно  ooooh! Вие така ли правите Shocked Знаех си че съм смотана  Crossing Arms

# 14
  • на брега на морето
  • Мнения: 110
Аз пък съм стисната Embarassed и на всичко отгоре обикалянето по магазините ме изнервя Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт