Трябва ми календар за монитора...

  • 1 133
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Търся програма на български, ако може- календар за монитора,
Да си записвам събития и т.н. Някой знае ли такава и от къде да я дръпна? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 212
Търся програма на български, ако може- календар за монитора,
Да си записвам събития и т.н. Някой знае ли такава и от къде да я дръпна? Rolling Eyes

Имам такава но менюто й не е на български. Може обаче да се пише на български в нея без проблем. Аз я ползвам от доста време. Много е добра. Ето тук - http://www.xemico.com/adc/screenshots.html  може да я видиш как изглежда и ако ти хареса пиши ми ще ти я пратя заедно с "лекарството" за нея Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 474
Точно тази си я свалих, датите са на български newsm78,
обаче ме дразни от страни, че седят американските празници,
които хич не ме вълнуват. Ако има начин да ги махна от екрана
може да я пробвам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 212
Точно тази си я свалих, датите са на български newsm78,
обаче ме дразни от страни, че седят американските празници,
които хич не ме вълнуват. Ако има начин да ги махна от екрана
може да я пробвам Rolling Eyes

Ами тя просто е най-добрата на пазара в момента, но е американска. Българска такава програма просто няма. Може да махаш и да слагаш каквото си искаш в нея. Американските празници можеш да ги разкараш с едно цъкване на мишката. Изощо всичко в нея може да се променя, трие и добавя. Ще трябва обаче малко да се поровиш из менютата...

# 4
  • Мнения: 3 010
Аз ползвам Rainlendar. Също има доста функции и може да си я ползваш на български. Потърси из нета, има я на няколко места.

# 5
  • Мнения: 7 474
. Ще трябва обаче малко да се поровиш из менютата...

Махнах ги  Hug

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 17:48 от L e o

# 6
  • Мнения: 7 474
Аз ползвам Rainlendar. Също има доста функции и може да си я ползваш на български. Потърси из нета, има я на няколко места.

Тази програма ми е по-удобна. Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт