признаци на бременност

  • 2 597
  • 29
  •   1
Отговори
искам да ви попитам нещо.от една седмица насам не се чувствам добре.гадно ми е на стомаха,ту ми се повръща,а все едно ми се орига,за първи пак видях да ми прокървят венците,пишка ми се по-често,ям,а не се наяждам.не знам какво ми става.опитваме се от няколко месеца да си направим бебче и мисля,че може да са признаци това,а може би не или просто внушение.направих си тест,ама мисля,че е много рано(10 ден от овулацията,тази седмица трябва да ми дойде)показа ми отрицателен.сега ми се появи и едно кафяво петанце на гащичките.оффффффффф не знам направо се побърках,не знам какво да правя.дайте ми някакав вариант какво може да е това

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Или си бременна или не си.Не виждам как може да ти помогнеме newsm78
Изчакай си датата на М и после прави тест

# 2
  • Мнения: 379
Рано тие за тестче.Имай търпение още няколко дни...няма какво друго да се направи и дано е EFP

# 3
  • Мнения: 1 424
Наистина,изчакай да ти закъснее няколко дена и направи тест.Дано да е това,което искаш.

# 4
  • Мнения: 528
Имай търпение...дано скоро да видиш двете чертички.  bouquet

# 5
  • Мнения: 349
Късмет Итанка дано има радост Praynig

# 6
  • Мнения: 253
Или си бременна или не си.Не виждам как може да ти помогнеме newsm78
Изчакай си датата на М и после прави тест
Peace
А какво е това кафяво петънце??Нали ти е рано за цикъла още?

# 7
ох ми то мойто е едно странно.преди да ми дойде ми върви 2-3 дни такова кафеникаво.на знам от къде е казват ми,че всичко е ок.но май това ми стана когато ме обгаряха.ще изчакам до четвъртък и тогава ще си направя тест дано е  :EFP но ми са странни симптомите-това ме притесни.

# 8
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Моят съвет е: колкото и да ти е трудно, изчакай си закъснението и тогава направи тест. Всички сме нетърпеливи около датата на М, но най-добре е да се изчака, защото историята познава много случаи, в които преди закъснението има  EFP, а после лелката пристига с пълна пара. В такива случаи разочарованието е много по-голямо, поне според мен. Стискам палци да е това, което искаш!

# 9
  • Мнения: 1 862
Търпение му е майката   Tired Вече съм убедена....  Cry

# 10
  • Мнения: X
Аз имам същите симптоми, обаче ми се струва,че може да се дължат на грипа, който върлува тия седмици, ама ха дано е бременност де. Пожелавам ти го и на теб   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 699
Итанка това кафяво петънце да не е зацапване при имплантация  newsm78 Дано да е това Praynig Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Изчакай си "чаканото закъснение" и направи тест.Успех и дано е това , за което мечтаеш  Peace

# 13
Ние със съпругът ми правим опити от 6 дни, от няколко дни зърната на гардите ми  са много чувствителни. Не знам дали това е признак. Когато ми идва също ме болят, но не зърната.

# 14
  • Мнения: X
И мен ме сърбят, особено дясното  newsm78 Ама кат цяло големи сърбежи са ме налегнали тия дни, та може и нещо я на нерАвна почва да се окаже, я некои досадни у...о?! Shockedртикарии

Общи условия

Активация на акаунт