Размяна на парфюми - VІІ

  • 25 504
  • 311
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството.

Ето линк към предната тема.

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
само да кажа,че заменям още емоционалния  агент провокатор от 50мл са останали 40-45 не мога да преценя

# 2
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз заменям Кристал на Шанел-90 от 100мл.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
Имам за размяна Sun-Jil Sander, около 20мл. от 30.
Предложения-на лични  Simple Smile


Търся Kelly Caleche-Hermes, мога да предложа доста неща в замяна.

# 4
  • Мнения: 17 546
В момента нямам омръзнал ми аромат, но ще следя темата. Grinning

# 5
  • Мнения: 109
ПРедлагам отново  Дюпонт Есенс Пюр  - около 55 мл от 100, не е тестер. Харесвам го, но 100 мл парфюм ми идва в повече, омръзва ми.
Бих се разделила и с ейвънския на Лакроа, червения, нещо не се възприех с него.

# 6
  • Мнения: 3 331
Все още разменям:

Nina на Nina Ricci - от 30 мл. е останало повече от половината - може би около 17-18 мл., не съм сигурна точно newsm78



Very Sexy на Victoria Secret - от 30 мл. са останали около 20 мл.



Life by Esprit - от 30 мл. са останали около 25 мл.



Strenesse на Gabriele Strehle - от 50 мл. са изпръскани 3-4 мл.



И Omnia на Bvlgari - от 65 мл. са изпръскани около 5 мл.



Може и комбинация от парфюмите.

Никак не държа на равностойност на количествата - ако е нещо, което ми харесва, няма проблем и да е много по-малко количество.

Не харесвам класическите шипри, озоновите или изцяло зелени аромати, твърде цветните миризми също не са ми по-вкуса.

# 7
Здравейте, от доста време следя темата Обичате ли парфюми?.Много ми помогна да се насоча към определени аромати.
Всъщност имам един парфюм, който не ползвам, но забелязах, че много се харесва. Чисто нов е, купен от летище - 50 мл., на Долче и Габана, Лайт блу. Подарък ми е, пръскала съм се 2-3 пъти, но нещо не ми допадна.
Харесвам Нина, Remember me - Dior, Rush -Gucci, Bright crystal и Crystal Noir на Versace. Аромат на бюмбюл, люляк, гардения, лилия, може и сладки също ми допадат.

# 8
  • Мнения: 331
Bettie Page -писах ти ЛС

# 9
  • Мнения: 3 641
Здравейте, от доста време следя темата Обичате ли парфюми?.Много ми помогна да се насоча към определени аромати.
Всъщност имам един парфюм, който не ползвам, но забелязах, че много се харесва. Чисто нов е, купен от летище - 50 мл., на Долче и Габана, Лайт блу. Подарък ми е, пръскала съм се 2-3 пъти, но нещо не ми допадна.
Харесвам Нина, Remember me - Dior, Rush -Gucci, Bright crystal и Crystal Noir на Versace. Аромат на бюмбюл, люляк, гардения, лилия, може и сладки също ми допадат.
Хубаво ще е ако се регистрираш. Така ще можеш да получаваш лични съобщение Peace

# 10
  • Мнения: 142


Ето ме и мен  Hug аз продължавам да разменям белият чай + боди лосион.

# 11
  • Мнения: 594
Разменям
Cristobal Balenciaga, Cristobal, 50 мл, Edt. Пръснато е само 1-2 пъти за проба.
Ellen Tracey Imagine Shimmer, 50 ml, Eau de Parfum. Пръснато веднъж за проба.

И двата са купени от Ягодка.

Търся Bvlgari Omnia Crystalline, CK Euphoria, Armani Mania.

# 12
  • Мнения: 540
алюрът е продаден

астават :1 лалик ле парфюм
2.ейнгър уайт ин ледър

# 13
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Предлагам за размяна -  на J. Lo - Still 50 мл. (пръснато е 2-3 пъти за проба),  на Givenchy - My Couture - (от 100мл. са останали около 90). И двата са купувани от Ягодката. Търся на Burberry - London  , може и Hugo Boss - Boss Femme или Nina Ricci - Nina.

# 14
  • Мнения: 24
Предлагам за размяна
THIERRY MUGLER ALIEN - 30ml
THIERRY MUGLER ANGEL - 25 ml - и от двата парфюма е пръскано по 1-2 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт