От кога крем против бръчки?

  • 8 474
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Здравейте.Живо се интересувам от кога да започна да използвам крем против бръчки и крем за около очния контур?Чувала съм различни мения по въпроса .Бих искала да чуя и вашето Peace

# 1
  • Мнения: 7 723
За сега можеш да започнеш да си ги набелязваш, така, че,
  догодина, като ти дойде времето да си наясно кво искаш да си купиш Peace

# 2
  • Мнения: 1 258
Пропуснах да кажа че съм на 23години. Blush

# 3
  • Мнения: 7 723
Пропуснах да кажа че съм на 23години. Blush
Това вече ни е ясно. Wink
...повечето кремове за бръчки са за след 25  Wink Hug

# 4
  • Мнения: 1 258

Това вече ни е ясно. Wink
...повечето кремове за бръчки са за след 25  Wink Hug

Хахаха.И как ме разкри?И аз съм чувала че са за над 25 години.А за сега само хидратантен крем ли?

# 5
  • Мнения: 7 723

Това вече ни е ясно. Wink
...повечето кремове за бръчки са за след 25  Wink Hug

Хахаха.И как ме разкри?И аз съм чувала че са за над 25 години.А за сега само хидратантен крем ли?
Ако си си свършила крема против акне, да- хидратантен Wink Hug

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм на 25г и още не ползвам крем против бръчки-мисля,че ми е рано още.Ползвам само хидратиращи кремове Peace

# 7
  • Мнения: 633
Аз съм на все още 27 години  Mr. Green и използвам хидратитащ дневен крем със слънцезащитен фактор, хидратиращ нощен и също хидратиращ околоочен. Понасят ми добре, харесвам си кожата на лицето и мисля, че е рано за противобръчкови (козметичката ми е съгласна с мен). Мисля, че това зависи от самата кожа, не само от годините.

# 8
  • Мнения: 1 258
Руске,  Mr. Greenаз никога не съм ползвала козметика против акне NaughtyПросто защото дори и в пубертета лицето си ми остана като бебешко дупе FlutterСега ползвам на Билка с екстракт от бяло грозде и ми допада Peace

# 9
  • Мнения: 2 803
След 30 - тата година започнах да ползвам крем против бръчки.

# 10
  • Мнения: 1 258
И като ти гледам снимката(не аватара Grinning) нямаш кьорава бръчка Mr. GreenАз съм се притеснила че като чукна трийсетте и ще започна да се сбръчквам като стафида  Blush

# 11
  • Мнения: 27
аз съм на 24 и ползвам само хидратиращ крем, но като навърша  :hug:25 живот и здраве мисля да ползвам някой крем за първите бръчици

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Знам, че след 25 год. се започват.
Аз обаче още не съм ги започнала.

# 13
  • Мнения: 40
поне до 27-28г. само хидратиращи и витаминизиращи кремове, действат превантивно срещу появата на бръчки thumbsup

# 14
  • Мнения: 43
Според учените на 25г и 5месеца  кожата на лицето започва прогресивно да старее и за по-малко от 50 години ставате на нищо и е доказано спасение няма   smile3503

Общи условия

Активация на акаунт