Кой с каква нагласа спрямо докторите ражда?

  • 3 825
  • 123
  •   1
Отговори
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имахте ли доверие на докторите които ви израждаха?
Оправдаха ли очакванията ви?
Имахте ли предварителна уговорка?

# 1
  • Sf
  • Мнения: 978
Имах уговорка и отидох да раждам съвсем спокойна. Всичко мина като по учебник, че и по-добре. Родих по естествен път.

Изобщо, нагласата на майката е много важна - притесненията няма как да подобрят нещата, както и да се развият те. Затова, спокойно - малко самовнушение, положителни емоции, мислиш за хубави неща, радваш се, че скоро ще гушнеш бебчо, слушаш докторите - и всичко ще бъде наред.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 185
Имах пълно доверие. Раждах с уговорка и това ме караше да съм спокойна. Останах очарована!!!

# 3
  • Мнения: 244
Отидох да раждам спокойна, защото имах доверие в доктора. Очакванията ми се оправдаха на 100 %.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Отидох да раждам спокойна, защото имах доверие в доктора. Очакванията ми се оправдаха на 100 %.
Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Бях спокойна, имах доверие, оправда се.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Бях абсолютно спокойна, имах и имам 200 процента вяра в лекарката ми. Секциото мина без никакви проблеми.

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Съвсем спокойна бях, и двата пъти съм раждала БЕЗ уговорка.
Първия път имах пълно доверие в лекарите и не ми е хрумвало да подлагам на съмнение практиките им (за мое щастие и късмет получих точно такова раждане, на каквото се надявах - спокойно, без да се суетят около мен, без медикаменти и без никакво стимулиране). Вторият път си дадох труд предварително да разпитам докторката, която ми следеше бременността относно нещата в болницата, пък и бях полежала там достатъчно, за да чуя отзиви и да видя някои неща. Нямах големи очаквания, надявах се просто нещата да протекат нормално и бях готова да задавам въпрос и да искам обяснения, ако предлагат процедури, които не ми допадат - само че нищо такова не се наложи, тъй като отидох вече с напъни и нямаше време нищо да ми правят Mr. Green Много доволна бях от отношението и двата пъти - вероятно защото аз си бях спокойна и нахилена и без да познавам никого в екипите, някак много приятелски се отнасяха всички и в двете болници, даже и двата пъти ми се радваха и отбелязваха колко съм усмихната и че знам за какво съм тръгнала Grinning Имам чудесни спомени и от двете раждания Hug

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Имах пълно доверие на лекарите, всичко мина добре, слава Богу! Без уговорка.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Раждах напълно спокойна.Имах уговорка.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двата пъти отидох спокойна и знаех,че съм в сигурни ръце...бях с уговорка Peace

# 11
  • Мнения: 354
Притеснявах се , защото втората ми бременност беше проблемна , но знаех , че съм в сигурни ръце. Имах уговорка.всичко свърши добре.

# 12
  • Мнения: 9 973
опция 1

# 13
  • Мнения: 11 004
Много или малко бях притеснена, но имах доверие на докторите. Бях с уговорка, всичко мина добре. Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Отидох притеснена, имах доверие на лекарката си и всичко мина добре.

Общи условия

Активация на акаунт