от кога на козметик?

  • 1 407
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте момичета.имам едно въпрошче към вас.на 22 години съм но още не съм ходила на козметик.нито един път.винаги си казвам че е рано да подлагам лицето си на такива процедури.кога според вас да започна да ходя и какви процедури смятате че трябва да искам да ми направят.благодаря предварително Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравей!Според мен започни с почистване на лицето.Козметика ще ти каже през какъв интервал от време да го правиш.тъй.като до голяма степен зависи от вида кожа.
Според мен е рано за масажи.но има хубави витаминни терапии.които можеш да опиташ.просто за подхранване за хедратиране на кожата.
Успех

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм на 25г и още не съм ходила...според мен ми е рано

# 3
  • Мнения: 3 641
deizzy86 , вземането на решение за посещение на козметик е строго индивидуално.
Ако кожата е проблемна, може и по-рано да се тръгне. Само на почистващи процедури. Полезно е за порите, оттенъка на лицето. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз съм на 31 и никога не съм ходила.Рано ми е Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
deizzy86 , вземането на решение за посещение на козметик е строго индивидуално.
Ако кожата е проблемна, може и по-рано да се тръгне. Само на почистващи процедури. Полезно е за порите, оттенъка на лицето. Peace


Абсолютно
...също смятам, че трябва да отидеш на козметик за почистване и тя ще ти каже от какво има нужда твоята кожа...пък и мисля, че не възрастта определя посещаването на козметик, а нуждите на кожата... Crazy

# 6
  • Мнения: 528

 не възрастта определя посещаването на козметик, а нуждите на кожата... Crazy

Много точно казано Peace

# 7
  • Мнения: 41
Аз смятам че за козметичните процедури няма възраст.
Колкото по от рано почнем да се грижим за кожата дори и само с почистване толкова по дълго ще имаме свеж вид.
Според мен немога да се сбръчкосам и тогава да почна да се полагам някакви грижи.
Ще е след дъжд качулка Mr. Green

# 8
  • Мнения: 77
Аз бях в пубертета като отидох. И отидох защото имах нужда, а не защото по  неписаните закони вече ми е време. Прецени сама кожата ти дали се нуждае от почистване или нещо друго...

# 9
  • Мнения: 3 641
Така си е, моята племенница е на  15 и ходи да и почистват черните точки

# 10
  • Мнения: 2 803


 не възрастта определя посещаването на козметик, а нуждите на кожата... Crazy

Много точно казано Peace

Аз съм на 32 и още не съм ходила, нямам нужда.

# 11
  • Мнения: 649
Първо започни с почистване на лице, след това козметичката ще ти казва, от какво ти има нужда кожата.

# 12
  • Мнения: 130
Аз също съм в тази възраст, на 22 съм. С приятелки, често се шегуваме, че пубертетските пъпки не са ни завехнали още, а трябва вече да се оглеждаме за кремове и серуми за по-свежа кожа и дори против бръчки. Някак си границата се преминава прекалено бързо. Аз също не съм ходила на разкрасителни процедури при козметик все още, но и аз се замислям вече.

# 13
  • Мнения: 40
Аз също съм в тази възраст, на 22 съм. С приятелки, често се шегуваме, че пубертетските пъпки не са ни завехнали още, а трябва вече да се оглеждаме за кремове и серуми за по-свежа кожа и дори против бръчки. Някак си границата се преминава прекалено бързо. Аз също не съм ходила на разкрасителни процедури при козметик все още, но и аз се замислям вече.
За кремове против бръчки е много рано. Хидратиращи и витаминизиращи процедури са подходящи за тази възраст Simple Smile

# 14
  • Мнения: 43
Козметичките са все едно да тръгнеш по частни  доктори голям късмет ще е да ти кажат всичко  ти е супер ела догодина пак да те видя...веднага ще ти дръпнат един химически пилинг или още по-засукана процедура при която се постига краен резултат след няколко последователни сесии...

Ако нямаш някакви видими проблеми  не ти е нужно да ходиш още.
 newsm78


Общи условия

Активация на акаунт