Противогрипна ваксина и кърмене

  • 1 619
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,мамчета! Hug
Откакто времето захладня и започнаха настинките и сополите и всеки път когато аз се почувствам не добре се страхувам и за бебо да не го заразя. В тази връзка искам да ви попитам може ли да ми се бие някаква противогрипна ваксина при положение,че кърмя и има ли някаква опасност за бебето от нея?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Може да ти се направи, няма проблем за бебето.

# 2
  • Мнения: 690
И аз се чудя за ваксината. Хедра, ще препоръчаш ли конкретна?

# 3
  • Мнения: 349
И аз се замислям, дали няма да е по-добре с ваксина? До сега не съм си слагала, но сега? newsm78

# 4
  • Мнения: 594
Аз лично не съм привърженик на този тип ваксини особено при бременни и кърмачки. Лично мое виждане...

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По принцип и аз не съм привърженик на противогрипните ваксини, а по-скоро на профилактиката с естествени методи.
Марката на ваксината няма особено значение - всичките видове противогрипни могат да се прилагат при кърмачки, така че ако някой иска, може да си ги сложи.

# 6
  • Мнения: 122
Сигурна съм, че това може да има повече отрицателни отколкото положителни ефекти. А замисляла ли си се точно срещу кой грип е ваксинацията?   нали постоянно се появяват нови видове. Да не говорим, че водят до стерилитет( статистики правени в сащ).

Общи условия

Активация на акаунт